Avastage

Trummelkuivatid

Sobilik õrnale pesule

Muutke ka oma kõige õrnem ja hinnalisem pesu eriliselt pehmeks. Parimate tulemuste tagamiseks kohandab meie DelicateCare tehnoloogia tsükleid vastavalt materjalile, tagades parima hoolduse isegi villasele ja siidile. See tehnoloogia reguleerib kuivati kiirust ja pöörlemist vastavalt kangale. Lisaks kaitseb see riideid kortsumise eest trumli pöörlemissuuna pideva muutmisega.

Ilma kokkutõmbamiseta, võrreldes lamekuivatusega

Woolmark Blue sertifikaat tagab DelicateCare trummelkuivati turvalise kuivatuse ka teie käsitsipestavatele villastele esemetele. Patenteeritud villaprogramm kohandab trumli pöörlemist, et kaitsta teie riideid ja vältida kokkutõmbumist, kui võrrelda seda tasapinnalise kuivatamisega. Seega võite te oma lemmikdžemprit üha uuesti kanda.

Särk, mis on pooleldi sile ja pooleldi kortsus, et näidata aurupesumasinate eeliseid

Riided värskeks auru abil

Unustage keemiline puhastus – värskendage oma lemmikriideid SteamSystem funktsiooni abil. Aurutöötluse käigus eemaldatakse riietelt kortsud ja lõhnad kõigest 15 minutiga, nii et need näivad taas uued ja värsked. Parim lahendus, kui teil on vaja kohe hea välja näha.

DelicateCare kuivati

Parima hoolduse tagamiseks kohandab DelicateCare tsüklit vastavalt materjalile – ka siid armastab õrnust.

Electrolux DelicateCare trummelkuivati

Siidi kuivatamine DelicateCare kuivatiga

Nüüd võite rahuliku südamega ka oma õrnu siidesemeid kuivatada. DelicateCare siidiprogramm hoolitseb siidriiete vormi eest sama hästi kui seda tehakse näiteks keemilises puhastuses. Madalad temperatuurid ja trumli õrn pöörlemine kohandatakse iga eseme puhul eraldi, nii et teie riideid hooldatakse alati parimal võimalikul viisil.

Spetsiaalne hooldus iga pesu jaoks

Meie OptiSense tehnoloogiaga trummelkuivatid tagavad teie riiete võimalikult õrna hoolduse. Sensorid valivad pesukoguse põhjal automaatselt sobivaima tsükliaja. See tähendab, et tsükkel lõpeb siis, kui pesu on valmis. Te ei pea ilmaasjate energiat kulutama. OptiSense kuivatid on õrnatoimelised ühtaegu nii teie riiete kui keskkonna vastu.

Tõhus töö pikaks ajaks

Pakkudes 10-aastast invertermootori garantiid, oleme me oma trummelkuivatite vastupidavuses kindlad. Invertermootor ei kasuta harju nagu teised mootorid seda teevad. See hoiab ära hõõrdumise ja tagab pikema eluea ning töömahu. Lisaks püüab EcoFlow süsteem kinni kuivatamisel tekkivad peened osakesed ja ebemed. Ka see vähendab energiakulu ja tagab pika tööea ning tõhusa toimimise.

Liivakell

Kiirkuivatus

Kui teil pole kuivatamiseks aega, pakub Electroluxi trummelkuivati teile paari kiirlahendust. TimeManager võimaldab teil kuivatusaega kuni 40% võrra lühendada, tegemata kompromissi heade tulemustega. Lisaks võite te lühimas võimalikus kuivatusajas alati kindel olla, sest vastavad andurid reguleerivad tsükli pikkust vastavalt pesu kogusele. Nüüd võite oma lemmikriideid kanda just siis, kui vaja.

UltraCare pesumasin ja DelicateCare trummelkuivati

Õige kuivatamine algab õigest pesemisest

Pesumasin ja trummelkuivati on terviku kaks poolt – õige pesemine valmistab riided ette täpseks ja tulemuslikuks kuivatamiseks. Meie DelicateCare trummelkuivatid on UltraCare™ Eco pesumasinate parimad partnerid. Mõlemad on riiete suhtes õrnad – nad on tõestanud, et on oma toimelt võrreldavad käsitsipesuga.

Värskelt trummelkuivatatud riiete virn