Lisatarvikud

Lisatarvikud

Täienda enda seadet tarvikutega

Just nagu kingad, kell või käekott, mis annavad riietusele viimase lihvi, täiendavad ka meie spetsiaalsed lisatarvikud Sinu pesuhooldamise kogemust.

Ära pese liigselt - värskenda enda rõivaid ainult viieteistkümne minutiga

Naudi äsjapestud rõivaste tunnet ilma, et peaksid neid peale igat kandmist pesema. Electroluxi FreshScent on esimene süsteem maailmas, mis värskendab rõivaid pesuvahendi asemel auru ning lõhnaainetega. Aur ning hoolikalt valitud aroomid jätavad Sinu rõivad ilusaks ning taevalikult lõhnama.

Tõeline kasutusmugavus ja ruumi kokkuhoid

Võta seadmete vahelaua abil ruumist viimast. Lao pesumasin ja -kuivati turvaliselt ilma lisakinnitusteta torni. Sisseehitatud liugsahtel muudab pesumasina ja -kuivati täitmise ja tühjendamise ülimalt lihtsaks.

Uuel tasemel pesuhooldamise kogemus

Alussahtel tõstab Sinu pesumasina ja -kuivati maast kõrgemale, muutes seadmete täitmise ja tühjendamise oluliselt lihtsamaks. Lisaks on see sahtel lihtsasti ligipääsetav ning seal saab hoiustada pesuhoolduseks vajalikke asju. Kõik mida vajad on ühes kohas.

See on kotis

Väärtuslikke ja õrnu riideesemeid kaitseb pesemisel Electroluxi pesukott.

Pehmete ja staatilise elektri vabade rõivaste saladus

Pista kuivatusleht rõivaid kuivatama asudes masinasse ning need muutuvad pehmemaks ja kergemini triigitavaks. Kuivatuslehed sobivad kõikidele kangastele ning vähendavad kortse, ennetavad staatilist elektrit ja annavad rõivastele meeldiva aroomi.

Värvid armastavad soola

Ilma rõivastega kokkupuutumata aktiveerib sool ioonvahetusel põhineva filtersüsteemi, mis pehmendab vett ning eemaldab seal kahjulikud mineraalid ja ebapuhtused. Värvid püsivad intensiivsed iga pesu järel ning must ei luitu halliks..