Universaldose

Universaldose

UniversalDose. Üks sahtel igat tüüpi pesuvahendite jaoks, spetsiaalne koht Ariel Pods® kapslite jaoks

 

Electroluxi uus UniversalDose pesumasina sahtel on patenteeritud disainiga, mis võimaldab tõhusalt lahustuda igat tüüpi pesuvahendeid, sealhulgas Ariel Pods® kapsleid. Pesuaine puhastustõhusus on garanteeritud ka peale lühikesi pesusid ja madalal temperatuuril pestes.

Sahtel, mis kohandub teie vajadustega

Teie ei pea kohanema oma pesumasinaga, laske pesumasinal kohaneda teie ja teie vajadustega. Valige pesuvahendi tüüp - vedelate pesuainete, pulbri või pesuainekapslite jaoks on UniversalDose pesumasinas spetsiaalne sahtel.

Unikaalne disain ja pööristehnoloogia

"Patenteeritud disain koos ülaosas olevate veejugadega tekitab sahtlis veepöörise, võimaldades igat tüüpi pesuvahenditel, sealhulgas kapslitel, täielikult lahustuda kuni 60% kiiremini kui pesumasina trumlisse asetades. Kapslite tõhusus on tagatud isegi madalatel temperatuuridel ja lühikestel pesutsüklitel*.

* Katse, milles võrreldi Ariel Pods® kapsleid UniversalDose sahtlis Ariel Pods® kapslite kasutamisega pesumasina trumlis 1-tunnise puuvillase pesutsükliga 30 °C juures."

AutoDose sahtli muud eelised teie riiete optimaalseks hooldamiseks

• Isepuhastuv sahtel

• Madalam müratase, kui vesi voolab läbi sahtli

• Töötab optimaalselt ka madala veesurve korral

UniversalDose - kõige mitmekülgsem sahtel turul

Kasutage oma lemmikpesuvahendit või muutke seda vastavalt oma vajadustele: alati maksimaalne puhastustõhusus, et tagada iga kord täiuslikud tulemused.

Meie UniversalDose pesumasinad