RIIDED KESTAVAD KAUEM

RIIDED KESTAVAD KAUEM

Andke Electrolux PerfectCare'iga oma rõivastele pikem elu, jätkusuutlikuma tuleviku nimel.

Igal aastal lähevad miljonid tonnid täiesti kõlbulikke riideid sõna otseses mõttes kanalisatsiooni. See, kuidas me riietesse suhtume, mõjutab oluliselt keskkonda ja rõivajäätmete vähendamine on midagi, mida saame ja peaksime tegema nüüd ja kohe. Seetõttu oleme välja töötanud pesuseadmed, mis muudavad riided kauem vastupidavateks ja väiksemaks koormaks meie planeedile.

Miks 30 on uus 40 pesu pesemises

Enamik inimesi sooviks pesemisele keskkonnasõbralikumat lähenemist, kuid paljud usuvad, et madal temperatuur ei eemalda lõhna ega plekke. Tänapäevase pesutehnoloogia edusammudega aga on 30 ° C sama tõhus kui 40 ° C, kuid värvidega, mis kestavad kauem ning väiksema energiakuluga.

Peske vähem, aurutage rohkem

Täispesu on sageli täiesti tarbetu, eriti kui vaja on vaid kiiret värskendust. Auru abil säästate vett, pikendades samal ajal rõiva ja planeedi eluiga. Lisaks hoolitseb aurutamine kortsude eest, säästes triikimisaega.

Paljud Electroluxi pesumasinad ja -kuivatid on varustatud auruvärskenduse programmiga, mis aurutab riideid kas tsükli lõpus või teie soovil riiete värskendamiseks.

"Electroluxi auruprogrammide kasutamine on lihtne viis värskendada riideid, mis ei vaja täielikku pesemist. Vähem pesemist tähendab, et riided kestavad kauem, mis on meie planeedile kasulik."

Teksades naine seisab kivil

Seitse lihtsat viisi säästlikuks pesemiseks

Enamik inimesi mõistab rõivaste säilitamise eeliseid, kuid 5 inimest 10-st ei oska säästlikult pesta. Riiete pesemine vastavalt harjumusele on üsna tavaline, kuid protsessi veidi muutes saate vähendada keskkonnamõju ilma eriliste lisapingutusteta.

Elegantne Electroluxi pesumasin
30 kraadi

LANGETAGE TEMPERATUURI

Pestes pesu 30-kraadises vees 40-kraadise asemel võib vähendada energiakulu kuni 35%. 

 • Veetilgad - ikoon
  Säästke vett

  Kasutage riiete värskendamiseks auru, kui need ei vaja korralikku pesu ning säästate rohkem kui 40 liitrit vett ühe pesutsükli kohta.

 • Pesuaine pudel - ikoon
  Pesuvahend

  Kasutage värviliste esemete pesuks vedelat pesuainet, sest pesupulber võib sisaldada pleegitusaineid, mis võivad põhjustada värvide tuhmumist.

 • Loputusaine pudel - ikoon
  Loputusaine
 • Autodose- ikoon
  Õige kogus

  Mõelge pesuvahendi õigele doseerimisele, sõltuvalt vee karedusest ja pesu kogusest. Üledoseerimine tähendab, et riietel võib värv tuhmuda ja need võivad tarbetult rebeneda, aladoseerimine aga tähendab, et riided võivad aja jooksul tuhmuda või hallikaks muutuda.

 • Aur - ikoon
  Auruga värskendamine

  Kasutage auruprogrammi riiete värskendamiseks, kui need ei vaja pesu. Aurutamine vähendab ka rõivaste kortse,  nii võib see olla triikimisele säästvaks alternatiiviks. 

 • Kangas - ikoon
  Välisriiete programm

  Kuivatage oma funktsionaalsed rõivad trummelkuivatis, kuna see taastab aktiivse membraani. Nii kestavad riided kauem ning ka toimivad paremini.

Riided kestavad AutoDose´iga kauem

Liigse pesuvahendi kasutamine võib kahjustada teie riiete kiude ja kuna nii pesu kogus kui ka piirkonna veetüüp mõjutavad tulemust, võib doseerimine muutuda keeruliseks probleemiks. Selle masina hooleks jätmine võib olla kõige mugavam viis optimaalseks annustamiseks ja planeedi eest hoolitsemiseks.

Selle ülesande lihtsustamiseks on paljudel Electroluxi pesumasinatel funktsioon AutoDose, mis doseerib automaatselt õige koguse pesu- ja loputusainet.

Jätke hüvasti liigse kuumusega kangaid säästvate pesukuivatitega

Kaasaegsed trummelkuivatid taaskasutavad selles tekkinud kuumutatud õhku, alandades rahuldavate kuivatustulemuste saamiseks vajalikku temperatuuri. Kas teadsite, et tänapäeva tehnoloogia võimaldab teil pesukuivatis kuivatada ka õrnu materjale nagu vill ja siid?

Paljudel Electroluxi pesumasinatel ja kuivatitel on spetsiaalsed programmid funktsionaalsete ja õueriiete tarbeks.

PerfectCare-tootesari