Invertermootor tarbib oluliselt vähem energiat kui universaalsed mootorid, mida kasutatakse teistes pesumasinates ning see tagab masina vaikse ja tõhusa töö. Mootor koosneb kvaliteetsetest komponentidest ning on ilma harjakesteta, mis tavaliselt kiirendavad mootorite kulumist. Tavaliste mootorite hari surub pöörleva mootori võllile, mille tulemuseks on sarnane efekt kui autoga sõitmisel ilma käsipidurit täielikult vabastamata. Hõõrdumise tõttu vajavad harjadega mootorid teatud intervallidega puhkust, mis praktikas tähendab pikemat programmi. Harja ja liikuvate osade puudumine tähendab ka pikemat eluiga - ei ühtegi osa, mis võib laguneda. Lisaks on invertermootorid vaiksemad ja energiatõhusamad kui universaalsed mootorid.

Vähem müra ja vibratsiooni

Invertermootor töötab tavalise mootoriga võrreldes väiksema vibratsiooni ja müraga, eriti pesemise ja tsentrifuugimise ajal. Kui teil on ruumi vähe, võite isegi kaaluda pesumasina kööki paigutamist.

Kangaste kaitse: rõivad säilivad uueväärilistena kauem

Madalatemperatuuriline soojuspumbatehnoloogia vähendab riiete kokkutõmbumist ja hoolitseb õrnade esemete eest.
Electroluxi invertermootoriga pesumasinad ja kuivatid  kontrollivad ka trumli liikumise kiirust ja suunda. Tulemusena kohandatakse programme vastavalt kanga tüübile. Nii hoolitsevad pesumasinad ja trummelkuivatid teie riiete eest kõige õrnemal võimalikul viisil - teksadest villaste kampsunite ja sulejopedeni välja.

Lühemad programmid, väiksem energiakulu

Madalatemperatuuriline soojuspumbatehnoloogia vähendab kokkutõmbumist ja hoolitseb ka õrnade rõivaste eest. Invertermootor ei pea ülekuumenemise vältimiseks liikumiste vahel „puhkama“. Nii väheneb pesuaeg sama pesemisvõime korral umbes 25%. Invertertehnoloogia teine suur eelis on suurem energiatõhusus. Tavaline invertermootor on umbes 50%, ÖKO-invertermootor umbes 75% tõhusam kui tavaline universaalmootor.

ÖKO-invertermootor: meie kõige arenenum ja energiatõhusam lahendus

ÖKO-invertermootoril on kõik tavalise invertermootori eelised, kuid see töötab veelgi energiatõhusamalt. Selle efektiivsus on universaalse mootoriga võrreldes umbes 75% kõrgem ja ka 50% kõrgem kui tavalise invertermootori puhul. Selle põhjuseks on asjaolu, et rootor on püsivalt magnetiseeritud, nii et magnetismi pole vaja tekitada - ja see säästab palju energiat. Otsige meie valikust ÖKO-invertermootoriga pesumasinaid.

Südamerahu - 10-aastane invertermootori garantii

Meie pesumasinate, -kuivatite ja pesumasin-kuivatite invertertehnoloogia tagab ka probleemivaba kasutamise. Me ei palu teil lihtsalt meid uskuda, vaid anname teile pesuseadme invertermootorile 10-aastase garantii, kui registreerite oma seadme siin.