Avastage

Pesumasin-kuivatid

Pesumasin-kuivati teeb kõik

Meie DualCare tehnoloogia tagab parima pesutulemuse ja parima kuivatuse. Enam pole õrnemate esemetega vaja eraldi vaeva näha. Lahenduseks on üksainus ruumisäästlik masin. Nüüd on kodus rohkem vaba ruumi. Ja teie pesu on puhtam ja pehmem kui eales varem.

DualCare-pesumasin-kuivati kõrval olev kell

Säästke aega, peske ja kuivatage

Electroluxi pesumasin-kuivatiga säästate nii ruumi kui ka aega. Korraga saate pesta ja kuivatada kuni 6 kg pesu. See on kuni 24 särki. Ainus, mida te tegema peate, on üksainus nupuvajutus. Selleks pole vaja isegi kahte tsüklit – programmi lõpus võite pesumasinast välja võtta värsked ja kuivad riided.

DualCare pesumasin-kuivati

DualCare pesumasin-kuivatites võite ühe tsükliga oma villaseid esemeid muretult pesta ja kuivatada.

DualCare pesumasin-kuivati

Õrn hooldus, garanteeritud

Electroluxi pesumasin-kuivatid on esimesed omalaadsed seadmed, millel on olemas Woolmark Blue sertifikaat. Woolmark on maailma juhtiv villahooldusasjatundja. Nende Blue hooldussilt kinnitab, et selles seadmes võib turvaliselt pesta ka ainult käsitsipestavaid esemeid. Nii hoiate oma lemmiksviitrid koheva ja soojana ning võite neid kauem kanda.

Särk, mis on pooleldi sile ja pooleldi kortsus, et näidata aurutöötluse eeliseid

Kui hoolite, kasutage auru

Pole aega riiete pesemiseks? DualCare kasutab sileda ja värske tulemuse saavutamiseks auru. Niiskus teeb riidekiud kohevamaks, kortsud ja lõhnad kaovad ning teie riided saavad värskeks ja siledaks vaid mõne minutiga. Enam ei pea järgmist pesupäeva ootama – puhtad ja värsked riided on alati saadaval.

Ei mingit ülepesemist ega -kuivatamist

Hoidke oma riideid kauem uute ja mõnusalt pehmetena – pange nad lihtsalt masinasse ja jätke muu DualCare'i hooleks. DualCare pesumasin-kuivati OptiSense tehnoloogia reguleerib tsüklit pesu koguse järgi. See tähendab, et ei 3, 6 ega 9 kg pesemisel pole enam ülepesemise või -kuivatamise ohtu. Teie riided säilitavad kauem oma uue ja värske moe.

DualCare'i näidikupaneel

Alati hooliv

Kõik meie DualCare pesumasin-kuivatid on varustatud vaiksema, vastupidavama ja tõhusama invertermootoriga. See tagab riiete parima võimaliku hoolduse. Nii näevad teie riided välja sama head kui päeval, mil te need ostsite. Kuna oleme oma invertermootoriga pesumasinates nii kindlad, oleme neile andnud 10-aastase garantii.