Toote andmed

Meie õhupuhastiga induktsioonpliit 800 Flexibridge® võimaldab teil oma köögidisaini ideed reaalsuseks muuta. Õhupuhasti ei pea asuma pliidi kohal. Nii jääb kööki rohkem ruumi ja saate tegutseda köögi disainimisel piiranguteta.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Köögi kujundamise vabadus – rohkem ruumi ilma piiranguteta

Rohkem ruumi oma disainiideede ellu viimiseks. Paigaldage õhupuhastiga pliidiplaat, kuhu soovite, sest õhupuhasti ei vaja eraldi ruumi pliidiplaadi kohal. Kogege köögis rohkem vabadust.

Topelt FlexiBridge® annab toiduvalmistamisel maksimaalse paindlikkuse

Topelt FlexiBridge® pakub kahte 4-segmendilist toiduvalmistamisala ning võimaldab ühendada kuni 4 tsooni maksimaalseks paindlikkuseks. Nüüd saate kasutada erineva kujuga potte ja panne, sest kumbki toiduvalmistamisala on täielikult teie vajadustele kohandatav.

Funktsioon Breeze puhastab köögiõhu vaikselt

Funktsioon Breeze värskendab köögiõhku peale toiduvalmistamise lõppu vaikselt. Nüüd saate pärast toiduvalmistamist lõhnavabas mõnusas keskkonnas olla.

Kaks-ühes filter värskema värskema köögiõhu nimel

Kaks-ühes filter sisaldab nii söe- kui ka rasvafiltrit, et hoida õhku köögis puhtana. Eemaldatavat filtrit on lihtne nõudepesumasinas pesta ja ahjus uuendada, et see kestaks kaua.

Võtke oma köögimasinatest parim – rakendus My Electrolux Kitchen

Rakendus My Electrolux Kitchen annab teada, kui mõni seade vajab hooldust, sisaldab kasulikke nõuandeid ja funktsioone, võimaldab kaugjuhtimist ning aitab teil pikendada seadmete kasutusiga. Looge ühendus, et võtta oma seadmetest parim.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone