Avastage

The Green Collection™

UltraOne Green tolmuimeja

UltraOne™ Green

Vaibad, vanad laudpõrandad, plaadid või betoon – igal ruumil on oma nõudmised. Seda silmas pidades ongi UltraOne™ Green välja töötatud, olles samas ka keskkonnasõbralik seade. See on usaldusväärne abiline, kes teeb oma tööd teadlikult, vaikselt ja tõhusalt.

UltraSilencer Zen Green tolmuimeja

UltraSilencer™ Zen Green

Ärge laske tolmuimemisel oma elu segada. UltraSilencer™ Zen Green on suurepärane valik juhul, kui hindate vaikust sama kõrgelt kui täiuslikku puhtust. Vaatamata madalale müratasemele (58 dB) saate te oma kodu puhtana hoida, säästes nii oma kõrvu kui ka kogu planeeti.

Tolmueemaldaja eriti pika juhtmega Electrolux UltraFlex Greeniga elutuba puhastamas
UltraFlex Green tolmuimeja

UltraFlex™ Green

UltraFlex™ Green teeb tolmuimemise nii lihtsaks kui üldse võimalik. Ei mingit jändamist pistikuga. Funktsiooniga multiroom systemTM saate korraga puhtaks terve oma kodu. Te ei pea muretsema tolmukottide pärast, sest UltraFlex™ Green teeb väga hästi tööd ilma nendeta.

Imeline PowerForce Green tolmuimeja

PowerForce™ Green

Võimas, kuid sujuv. Täiustatud, kuid lihtne kasutada. Ümbertöödeldud plastist valmistatud PowerForce™ Green aitab teid igat tüüpi põrandate puhul. Tolmuimeja rattad pöörlevad 360°, võimaldades teil tantsiskledes mööda maja liikuda ja igasse nurka jõuda.

SilentPerformer Cylonic Green Electrolux tolmuimeja

SilentPerformer Cyclonic™ Green

Kodu puhastamise pärast ei tohi muu elu seisma jääda. SilentPerformer Cyclonic™ Green võimaldab teil tolmuimemise ajal näiteks telefoniga rääkida. Tolmukotita seade aitab puhtaks teha nii mööbli kui ka põrandad – teie päralt on puhta õhuga allergiavaba kodu.

Võimas, kuid vaikne SilentPerformer Green tolmuimeja Electroluxilt

SilentPerformer™ Green

Ärge laske tolmul oma kodus üle pea kasvada. Allergiasõbralik SilentPerformer™ Green on valmistatud ümbertöödeldud plastist ning selle seadmega pääsete ligi igasse nurka. Müra pärast ärge muretsege – SilentPerfomer™ Green töötab vaikselt, nii et tolmu võite võtta just siis, kui vaja.

Ergorapido Greeni juhtmeta tolmuimeja Electroluxilt

Ergorapido™ Green

Ümbertöödeldud plastist valmistatud juhtmeta Ergorapido™ tolmuimejat kasutades unustate peagi, et teil juhet üldse kunagi tarvis läks. Enam ei pea te enne tolmuimemist ka mööblit nihutama. Kui põrandad puhtad, võite kiiresti lülituda käsirežiimile ja eemaldada tolmu ka raamaturiiulitelt ja köögikappidelt.