Avastage

AnimalCare Collection™

UltraOne AnimalCare tolmuimeja

UltraOne™ AnimalCare

Kui järele mõelda, näitab just kassi olemasolu teie tolmuimeja suutlikkust. Kas see saab hakkama loomakarvade eemaldamisega vaibalt, laud-, kivi- või tsementpõrandalt? UltraOne™ AnimalCare on mõeldud loomakarvade eemaldamiseks igat tüüpi põrandatelt. See on usaldusväärne valik, kui unistate eeskujulikult puhtast kodust, mille puhastamine peaks toimuma vaikselt.

UltraSilencer Zen AnimalCare tolmuimeja

UltraSilencer™ Zen AnimalCare

Ärge laske tolmuimemisel ennast ega oma karvaseid ja mittekarvaseid sõpru häirida. Ultra Silencer™ Zen AnimalCare on parim valik juhul, kui te hindate vaikust sama kõrgelt kui täiuslikku puhtust. Vaatamata madalale müratasemele (58 dB) saate te oma kodu pidevalt puhtana ja loomakarvadest vabana hoida.

Tolmueemaldaja eriti pika juhtmega Electrolux UltraFlex AnimalCare'iga elutuba puhastamas
UltraFlex™ AnimalCare

UltraFlex™ AnimalCare

UltraFlex™ teeb tolmuimemise nii lihtsaks kui üldse võimalik. Ei mingit jändamist pistikuga. Funktsiooniga multiroom systemTM saate korraga puhtaks terve oma kodu. Te ei pea muretsema tolmukottide pärast, sest UltraFlex™ töötab ka ilma nendeta, tagades mõnusalt puhta kodu. Ei mingeid loomakarvu!

PowerForce AnimalCare tolmuimeja

PowerForce™ AnimalCare

Võimas, kuid sujuv. Täiustatud, kuid lihtne kasutada. Maksimaalse võimsusega mootor ja spetsiaalne otsik – Powerforce™ AnimalCare tuleb teile elutoavaiba puhastamisel appi, kui kass on seal veidi möllanud. Tolmuimeja rattad pöörlevad 360°, võimaldades teil tantsiskledes mööda maja liikuda ja igasse nurka jõuda.

SilentPerformer AnimalCare tolmuimeja

SilentPerformer™ AnimalCare

Ärge laske tolmul või loomakarvadel oma kodus üle pea kasvada. Allergiasõbraliku SilentPerformer™ AnimalCare abiga jõuate igasse soppi ja riiulisse. Magava kassi pärast ärge muretsege – SilentPerfomer™ töötab vaikselt, nii et tolmu imeda võite just siis, kui seda on vaja teha.

Ergorapido ja AnimalCare

Ergorapido™ AnimalCare

Ergorapido™ säästab teid murest, et kass hakkab juhtmega mängima või et koer selle läbi närib. Samuti ei pea te enne tolmuimemist enam mööblit nihutama. Kui põrandad on tolmust ja loomakarvadest puhastatud, lülitage sisse käsirežiim, et üle käia kõik riiulid ja kapitagused.