Toote andmed

Tutvustame 300 Bagged tolmuimejat – meie seni kõige kompaktsemat tolmuimejat, mis tagab iga liigutusega tugeva tolmukogumise. Mugavalt tolmuimejas hoitavate tarvikute ja DustPro otsikuga olete alati varustatud veatult puhaste põrandate jaoks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Tõhus tolmuimemine kõigilt põrandatelt

Lihtsustage oma puhastustoimiguid selle tõhusa ja kasutajasõbraliku tolmuimeja abil. Uus Dust Pro otsik koos tugeva imemisvõimsusega tagab suurepärase tolmu ja mustuse eemaldamise, olenemata põrandatüübist.

Koristage ilma katkestusteta

Selle suurte rataste ja 7,5-meetrise tööraadiusega ergonoomilise tolmuimejaga manööverdate mugavalt kõigil pindadel ja mööbli ümber. Puhastage suuremaid alasid ilma pistikupesasid vahetamata

Hügieeniliselt puhtam kodu

Tõhus filtrisüsteem suudab kinni püüda kuni 99,99%* vaid 1 mikromeetri suurustest osakestest (peentolm, tolmulestad), muutes väljuva õhu puhtamaks. 

* Põhineb ettevõttesisestel katsetel vastavalt standardi IEC62885-2:2021 punktile 5.14, mille käigus filtreeriti standardseid liiva ja tolmu mikroosakesi suurusega 0,3–10 µm.

Lihtne hoiustada ja lisatarvikud asuvad tolmuimeja sees

Muutke puhastamine imelihtsaks selle hõlpsasti kasutatava tolmuimejaga. Selle kompaktne suurus sobib ideaalselt igasse majapidamisse ja mugavalt tolmuimejas hoiustatavate lisatarvikutega on kõik vajalik käe-jala juures.

Tähelepanelikum valik

300 Bagged tolmuimeja kere ja põhiotsik on valmistatud kuni 31% taaskasutatud plastist*.​

*Ilma lisatarvikuteta *Täiendav lahtiütlus Prantsusmaa kohta – puhastusvahend, sealhulgas kõik tarvikud, valmistatud kuni 16% kogukaalust ringlussevõetud materjalist, mis koosneb taaskasutatud plastist.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone