Toote andmed

Hygienic 700 seeria tolmuimeja puhastab kogu teie kodu kuni väikseimate vahede või pragudeni. Avastage võimas ja kohandatav tolmuimeja, mis on ka teadlikum valik, kuna 60% kasutatud plastist läheb taaskasutusse.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Kerge disain, pidades silmas võimu

Meie kerge (ainult 2.2kg*) ja võimas puhastusvahend muudab teie töö palju lihtsamaks. Ergonoomilise kompaktse disainiga saate manööverdada ja puhastada maast laeni.

*kogukaal, mõõdetuna PowerPro mitme pinnaotsakuga täielikult paigaldatud puhastusvahendil.

Parim puhastustulemus** oma kategoorias***

Naudi tugevat imemisvõimsust ja kiiret mootorit, mis tagab tolmuvabad põrandad kiiresti ja lihtsalt.

**põhineb välistel katsetel vastavalt standardile IEC 62885-4 koos standardiga IEC 62885-2, 2021 põrandapuhastuse arvutatud keskmise tulemusega vastavalt punktidele 5.2, 5.3 (mõlemad suunad) 5.4 ja 5.5 (mõlemad suunad) ***võrreldes 17 Euroopa riigi esikolmikuga hinnavahemikus 300-379 eurot (Gfk 2021)

Pikk aku tööiga, kompaktne suurus

Ergonoomiline, kompaktne disain ja võimas. Meie uudse disainiga aku tagab veelgi pikema tööaja, et rohkem puhastada – kuni 50 minutit ühe laadimisega.****

****sisetestid minimaalse kiirusega režiimil vastavalt standardile IEC 62885-4, kus vars on sisse lülitatud minimaalse kiiruse režiimis. Pihuseade võetakse välja ja mõõtmine tehakse pihuseadmel.

5-kihiline filtreerimissüsteem püüab kinni kuni 99,9% osakestest*****

Meie 5-kihiline filtreerimissüsteem püüab kinni kuni 99,9% mikrotolmu osakestest suurusega 0,3–10 μm*****, et teie kodu oleks alati optimaalselt puhas.

*****Eemaldab kuni 99,9% mikrotolmu osakestest suurusega 0,3-10μm, tuginedes standardile EN60312-1:2017 sisemisele testile.

BedProPower™ UV+ otsik tagab hügieeniliselt puhtama voodi

Suudab eemaldada peentolmu ja osakesi, mille suurus on kuni -1,0<μm******- sarnase suurusega nagu polled, baktereid, voodit ja tolmulestad hügieeniliselt puhtamate voodite ja diivanite jaoks.>

******Põhineb sisetesti acc. sisemise katsemeetodiga A2 tolmu kogumiseks BedProPower™ UV+ otsikuga käsiseadmel

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone