Toote andmed

700 seeria varstolmuimejaga puhastage uskumatult põhjalikult, olenemata pinnast. See sobib suurepäraselt tõrksate lemmikloomade karvade eemaldamiseks ja on ka teadlikum valik, kuna 60% kasutatud plastist on taaskasutatud.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Kerge disain, pidades silmas võimu

Meie kerge (ainult 2.2kg*) ja võimas puhastusvahend muudab teie töö palju lihtsamaks. Ergonoomilise kompaktse disainiga saate manööverdada ja puhastada maast laeni.

*kogukaal, mõõdetuna PowerPro mitme pinnaotsakuga täielikult paigaldatud puhastusvahendil.

Parim puhastustulemus** oma kategoorias***

Naudi tugevat imemisvõimsust ja kiiret mootorit, mis tagab tolmuvabad põrandad kiiresti ja lihtsalt.

**põhineb välistel katsetel vastavalt standardile IEC 62885-4 koos standardiga IEC 62885-2, 2021 põrandapuhastuse arvutatud keskmise tulemusega vastavalt punktidele 5.2, 5.3 (mõlemad suunad) 5.4 ja 5.5 (mõlemad suunad) ***võrreldes 17 Euroopa riigi esikolmikuga hinnavahemikus 300-379 eurot (Gfk 2021)

Pikk aku tööiga, kompaktne suurus

Ergonoomiline, kompaktne disain ja võimas. Meie uudse disainiga aku tagab veelgi pikema tööaja, et rohkem puhastada – kuni 50 minutit ühe laadimisega.****

****sisetestid minimaalse kiirusega režiimil vastavalt standardile IEC 62885-4, kus vars on sisse lülitatud minimaalse kiiruse režiimis. Pihuseade võetakse välja ja mõõtmine tehakse pihuseadmel.

Võimas kauakestev mootor puhtamate põrandate jaoks

Eemaldage iga kord puhastamisel rohkem tolmu, prahti ja peeneid osakesi. Meie võimas ja kauakestev mootor annab suurepäraseid tulemusi igal pinnal.

Jätke hüvasti tüütute lemmikloomade juustega tänu otsikule PetPro+

Karvased sõbrad jätavad juuksed kõikjale? Ärge muretse. Otsik PetPro+ on spetsiaalselt loodud lemmikloomade karvade puhastamiseks. Otsik PetPro puhastab lemmikloomade karvad kogu mööblilt alates diivanist kuni lemmikloomavooditeni.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone