Toote andmed

Aktiveerige puhastusprogramm ka eemal olles. Sarja 600 robottolmuimeja võimaldab teil määrata puhastusgraafiku ning jälgida puhastusprogrammi edenemist puhastuskaardilt. Seda kõike meie intuitiivse rakenduse abil. Põhjalikuks puhastamiseks olenemata sellest, kus te parajasti viibite.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Robottolmuimeja - ER61UW1DG

Robottolmuimejat on mugav juhtida meie rakenduse kaudu

Kasutage reaalajas puhastuskaarti, et jälgida robottolmuimeja tööd. Meie kasutajasõbralik rakendus võimaldab teil koostada puhastusgraafikud, mis vastavad teie päevakavale.

Electrolux - Robottolmuimeja - ER61UW1DG

Parim mõlemast maailmast. Imeb tolmu ja puhastab mopiga

See uuenduslik kahefunktsiooniline robottolmuimeja imeb põrandatelt tolmu ja puhastab neid mopiga. Integreeritud mopifunktsioon teeb kodu puhastamise veelgi lihtsamaks, sest see robottolmuimeja suudab põrandad ka mopiga üle käia, et te ei peaks seda tegema.

Electrolux - Robottolmuimeja - ER61UW1DG

Kõik põrandad saavad puhtaks ühe laadimisega – kuni 120 min tööaeg*

Täis laetud akuga suudab robottolmuimeja puhastada kuni 120 min* järjest, et kodu puhastamine ei jääks pooleli. Tagab, et kodu põrandad saavad täielikult puhtaks.

* Ettevõttesiseste katsete järgi on tööaeg miinimumvõimsusega režiimis kuni 120 minutit, mis vastab arvestuslikult 84 m² põrandapinnale.

Electrolux - Robottolmuimeja - ER61UW1DG

Suure võimsusega robot korjab üles isegi loomakarvad ja muud väikesed osakesed

See robottolmuimeja pakub muljetavaldavaid puhastustulemusi. See on äärmiselt tõhus ka keskmise suurusega ja suuremate osakeste üleskorjamisel mõõdus 2–7 mm – nagu saiapuru, riis ja lemmikloomakarvad*. Põrandad on nähtavalt puhtad.

* Tuginedes ettevõttesisestele katsetele kooskõlas standardiga IEC 62885-7

Electrolux - Robottolmuimeja - ER61UW1DG

Läheb automaatselt laadima ja jätkab pärast puhastamist

Kui aku tase on alla 20%, läheb robot automaatselt tagasi laadimisalusele, et akut laadida. Robot liigub pärast laadimist täielikult ise tagasi kohta, kus puhastamine pooleli jäi ning jätkab põranda puhastamist.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone