Toote andmed

Aktiveerige puhastusprogramm ka eemal olles. Sarja 600 robottolmuimeja võimaldab teil määrata puhastusgraafiku ning jälgida puhastusprogrammi edenemist puhastuskaardilt. Seda kõike meie intuitiivse rakenduse abil. Põhjalikuks puhastamiseks olenemata sellest, kus te parajasti viibite.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Robottolmuimejat on mugav juhtida meie rakenduse kaudu

Kasutage reaalajas puhastuskaarti, et jälgida robottolmuimeja tööd. Meie kasutajasõbralik rakendus võimaldab teil koostada puhastusgraafikud, mis vastavad teie päevakavale.

Kõik põrandad saavad puhtaks ühe laadimisega – kuni 120 min tööaeg*

Täis laetud akuga suudab robottolmuimeja puhastada kuni 120 min* järjest, et kodu puhastamine ei jääks pooleli. Tagab, et kodu põrandad saavad täielikult puhtaks.

* Ettevõttesiseste katsete järgi on tööaeg miinimumvõimsusega režiimis kuni 120 minutit, mis vastab arvestuslikult 84 m² põrandapinnale.

Suure võimsusega robot korjab üles isegi loomakarvad ja muud väikesed osakesed

See robottolmuimeja pakub muljetavaldavaid puhastustulemusi. See on äärmiselt tõhus ka keskmise suurusega ja suuremate osakeste üleskorjamisel mõõdus 2–7 mm – nagu saiapuru, riis ja lemmikloomakarvad*. Põrandad on nähtavalt puhtad.

* Tuginedes ettevõttesisestele katsetele kooskõlas standardiga IEC 62885-7

Liigub hõlpsalt läbi teie kodu, valides tõhusa puhastusmustri

Õiged liigutused. See robottolmuimeja kasutab güroskoopilist tehnoloogiat, et valida võimalikult tõhus puhastusmuster. Seega võite olla kindel, et põrandad saavad puhtaks.

Kahekihiline filtersüsteem eemaldab kuni 99,5%* tolmuosakestest suurusega 0,35–10 µm.

Puhtam õhk. Meie täiustatud robottolmuimeja on varustatud kahekihilise filtersüsteemiga, mis püüab kinni kuni 99,5%* tolmuosakestest, mis tolmuimeja väljalaskeavast õhku paisatakse. Aitab hoida teie kodu tervislikumana.

* Katsetatud sõltumatu katsetusinstituudi poolt kooskõlas 0,35–10 µm tolmuosakesi käsitleva standardiga ISO 20463.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone