Toote andmed

Tsüklontehnoloogia ja ergonoomilise disainiga tolmukotita tolmuimeja Hygienic 600 Bagless on võimsa jõudlusega. See kasutatud plast on valmistatud vähemalt pooles ulatuses ringlussevõetud plastist ja puhastamises see kompromisse ei tee, kaasas on peente osakeste filter Allergy Plus.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Tolmu tühjendamine kahe kiire sammuga

Hõlpsalt kasutatav disainilahendus võimaldab tühjendamist kahe kontrollitud sammuga ja piirab tolmuleket tühjendamise ajal.

Laitmatu puhastusjõudlus* kogu koristamise vältel

"Tsüklontehnoloogia tagab kompromissitu töö kogu koristamise ajal, isegi kui tolmuanum saab täis. Tolmuanuma täitumisel säilib maksimumvõimsust kasutades 99% algsest puhastusjõudlusest (vastavalt standardi IEC 62885-2 väljaandele 1.0: 5.1, 5.7 ja 5.9)."

Hügieeniliselt puhtam kodu

HEPA filtreerimissüsteem suudab filtreerida kuni 99,99%* peentolmu, tolmulestade ja allergeenide suurustest osakestest, mille suurus on kuni 0,3 mikronit, et tagada puhtam väljuv õhk.

*Põhineb 0,3–10 mikroni suuruste mikrotolmuosakeste filtreerimise ettevõttesisestel katsetel vastavalt standardile EN 60312-1, kasutades standardseid liiva-/tolmuosakesi.

Kompaktne disain hõlpsamaks hoiustamiseks

Tänu kompaktsele disainile saate mugavalt valida nii vertikaalse kui ka horisontaalse hoiustamise, et leida väiksema ruumikuluga lahendus.

Lihtne juhtida

Kummikattega XL rattad parandavad juhitavust ja kaitsevad pindu, et tagada probleemivaba puhastuskogemus.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone