Toote andmed

Eemaldage oma kodust peen tolm, ilma et peaksite seda õhku tõstma. Ükski kriimustuste garantii ei võimalda teil puhastada isegi kõige õrnemaid pindu kodus. Ülipainduv disain, suurepärane ulatuvus, mugav puhastuskogemus.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Minimaalne tolmu tagasiheide õhku

Imemisvõimsus koos staatilise elektriga eemaldab tõhusalt tolmu, tagades selle minimaalse tagasiheite õhku. Ideaalne allergikutele.

Kergesti ligipääsetav

Tolmupuhasti otsak on väga paindlik, et saaks hõlpsasti ulatuda esemete taha ja kõrvale ilma neid üles tõstmata. Teleskooptoru lisab puhastamiseks täiendavat ulatust ja vabadust.

Kriimustusteta püsimise garantii

Duster-tolmuharja kohev kate on äärmiselt õrn kõikide pindade vastu. Vormitav diain lisab paindlikkust ja võimaldab puhastada kõige hapramaid ja õrnemaid esemeid kodus. Puhastage arvutiekraane, taimede lehti ja muid õrnu pindu meelerahuga.

Turvaline puhastus

Duster-tolmuhari ei lase tolmuimeja õhuvooluga sisse imeda esemeid. See funktsiooni abil saab puhastada ehtekarpe, mänguasju ja legosid ilma asjade kaotsimineku ohuta.

Pestavad katted

Dusteri katted on pestavad ja tolmulapi komplekti pakendis on üks lisakate.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone