Laadige alla

Rakendus My Electrolux

Retsepti valimine tahvelarvuti rakendusega My Electrolux

Maitsvaid funktsioone tulvil

Sajad mahlased retseptid, mille puhul kasutatakse auru- ja sous-vide-tehnikat. Retsepte saate otsida eri maade köökide, kindla allergia, dieedi või koostisainete järgi. Unistate vanaema toidust? Meie küpsetuskalkulaatori abil leiate selleks sobivad, kaasaegsed ahjuseaded. Soovi korral saate retseptide juurde märkmeid lisada, lemmikuid salvestada või neid sotsiaalmeedias teistega jagada. Miks mitte luua ja jagada ka oma ostunimekirja?

Rakenduse My Electrolux pesupesemise jaotis tahvelarvutis

Hooliv rakendus

Avastage õigem viis oma lemmikriiete eest hoolitsemiseks, sealhulgas plekkide eemaldamiseks. Veenduge, et kasutatav pesupulber on riiete jaoks parim, nii et nad säilitaksid oma värske välimuse ka pärast pesu. Pakume hooldussiltide selgitusi, et saaksite aru, mida need tähendavad. Leidke kasulikke näpunäiteid, kuidas oma seadmeid parimal moel hooldada, et saada parimaid pesu- ja kuivatustulemusi ka aastate pärast.

Rakenduse My Electrolux toodete jaotis tahvelarvutis

Rohkem Electroluxilt

Kasutage rakendust oma toote registreerimiseks ja individuaalse info ja teenuste saamiseks. Kasutusjuhendid on allalaadimiseks saadaval; samuti võite kasutada Electroluxi võrgu-veaotsingut ja tugiteenuseid. Soovi korral võite te saada infot ka Electroluxi järgmiste kokanduskursuste kohta (saadaval mõnedes riikides).