Toote andmed

Meie PerfectCare 700 sisseehitatud pesumasina SteamCare süsteemiga saate oma riideid pesemise asemel värskendada auruga, säästes tsükli kohta üle 40 liitri vett* ja pikendada oma lemmikriiete eluiga.
* Ettevõttesisene katse 1 kg pesukogusega, auruprogramm võrreldes õrna pesu programmiga.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Värskendage riideid ja neutraliseerige lõhnad* FreshScent programmiga

Nautige äsjapestud riiete värskust, säästes samal ajal vett. Värskendades oma riideid auruga, saate 25 minutiga neutraliseerida lõhnad* ja vähendada kortse. Veelgi suurema värskuse saamiseks lisage FreshScent auruprogrammile meie lõhnaainet.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

Säästke SensiCare süsteemiga kuni 30%* aega, vett ja energiat

SensiCare süsteem sobitab iga programmi sätted pesukogusega. Nutikad andurid vähendavad tõhusaks pesemiseks kuluvat aega, vett ja energiat kuni 30%* – ilma riiete tarbetu kulumiseta.

*SensiCare süsteemiga optimeeritud 30 °C puuvillase tsükli aja, vee ja energiatarbimise ettevõttesisene katse 1 kg pesukogusega vs maksimaalse pesukogusega.

Nautige rahulikku kodu meie vaikse pesumasinaga.

Meie madala müratasemega integreeritav pesumasin on loodud töötama vaikselt kapiukse taga. See tähendab, et saate tsükli käivitada, säilitades samal ajal rahuliku ja vaikse keskkonna kõigi muude tegevuste jaoks.

TimeManager® võimaldab teil tsüklit lühendada, kui teil on vähe aega

Aega on vähe? Pole probleemi! Kui teil on vaja kiiresti pesu pesta, siis on TimeManager® teie teenistuses. See võib pesuprogrammi lühendada, et see sobiks paremini teie ajakavaga.

Hügieeniprogramm vähendab bakterite ja viiruste arvu

Hügieeniprogramm on kõrge efektiivsusega pesutsükkel, mis eemaldab riietusesemetelt bakterid ja viirused. Kui hoiate oma pesutemperatuuri üle 60 °C, saate vähendada ka allergeenide kogust.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.