ESM48210SX

Eraldiseisev nõudepesumasin 59.8 cm 600 Seeria SatelliteClean

Toote andmed
Madal laoseis
€679
hidden
Sisaldab km
Lisa ostukorvi
Võimalused muuta ostu sooritamine veelgi lihtsamaks
EnergiaklassE
Müratase (dB)44
Nõudekomplektid14
-
Satellite Clean®
Satellite Clean®
Toote andmed
Nõudepesumasinal 600 SatelliteClean® on uuenduslik pihustikonsool, mis tagab tavasüsteemiga võrreldes kolm korda parema pihustuskatvuse. Garanteerib puhastamise kõigist soppidest, nii et isegi tihedalt virnastatud esemed pestakse põhjalikult.
Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - ESM48210SX
SatelliteClean®. Täielik puhastus lisavett kasutamata

Nõudepesumasinaga SatelliteClean® saavad nõud laitmatult puhtaks – see töötab kuni 3 korda paremini kui tavaline nõudepesumasin. Tänu topeltpöörlemisfunktsiooniga pihustikonsoolile, mis muudab pidevalt pihusti nurka, puhastatakse isegi suuremahulised esemed sügavuti.

Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - ESM48210SX
MaxiFlexiga saavad kõik söögiriistad ühe tsükliga puhtaks

MaxiFlex.sahtel on mõeldud eri suuruse ja kujuga söögiriistade käepäraseks paigutamiseks. Tänu kohandatavatele jaoturitele ja sügavale sahtlile saate ilma suurema vaevata panna masinasse igasuguse kujuga söögiriistu.

Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - ESM48210SX
ExtraHygiene-funktsioon hävitab mikroobid

ExtraHygiene-funktsioon tagab maksimaalse puhtuse. Seade kasutab võimsat loputus-desinfitseerimistsüklit, milles kuumutatakse nõudepesumasin temperatuurini 69 °C. See garanteerib, et praktiliselt kõik nõudel olevad mikroobid saavad hävitatud.

*Testitud Micrococcus luteus'e ja MS2 bakteriofaagi suhtes väliskatses, mille viis 2021. aastal läbi Swissatest Testmaterialien AG (katsearuanne nr 20212029).
Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - ESM48210SX
AirDryga on kuivatamise tulemus kolm korda parem 

Uus AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.

Electrolux - Nõudepesumasin 60 cm - ESM48210SX
QuickLift – muutke korvi kõrgust isegi siis, kui korv on esemeid täis

QuickLift-korv aitab teil nõusid mugavalt masinasse panna ja sealt välja võtta. Isegi siis, kui ülemine korv on täielikult koormatud, võimaldab QuickLift-süsteem kiiresti korvi kõrgust muuta, et mahutada ära erineva kuju ja suurusega nõud ja söögiriistad.

woman on couch with mobile phone
Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused