Toote andmed

MultiSwitch+ tsooni saab hõlpsasti muuta külmikust sügavkülmikuks. Temperatuuri saab seada vahemikus -20°C kuni 5°C. Kaks sahtlit ja mugavalt ligipääsetav ala võimaldavad uskumatult paindlikku toiduainete säilitamist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

MultiSwitch+ tsoon kohandub teie toidu säilitamise vajadustega

MultiSwitch+ tsooni saab seada vastavalt vajadusele teie toitu külmutama või jahutama. Temperatuuri saab seada vahemikus -20°C kuni 5°C. Kahe sahtli ja mugavat ligipääsu võimaldava alaga on teil paremad temperatuuri reguleerimise ja toiduainete säilitamise võimalused.

Looge kalale ja lihale sobivad tingimused ChillZone 0° sahtlis.

ChillZone 0° sahtelis on ülejäänud külmikust sõltumatu keskkond. See loob sobivad tingimused liha, mereandide ja muude värskete toiduainete säilitamiseks.

Puhtad jooned – see on DesignLine

Külmik-sügavkülmiku selgete joonte ja tasapinnalise disainiga esmaklassiline väljanägemine täiendab kaasaegset kööki ideaalselt. Teie aga võite nautida oma kaunilt sujuvailmelist kööki.

Vaadake oma toitu paremas valguses, kasutades funktsiooni Ambient Lighting

Ambient Lightingi LED-riba tagab optimaalse nähtavuse külmikusektsioonis ja pehme ümbritseva kuma seadme välisküljel. Lisaks loob hõõguva valgusega tasapinnaline käepide külmikus erakordse nähtavuse.

Parima kvaliteediga maitsed MultiFlow abil

MultiFlow abil säilib toiduainete parim kvaliteet. Püsiva temperatuuri hoidmisega ennetab see tehnoloogia toiduainete kuivamist ja loob keskkonna, mis hoiab toiduained järgmise ostukorrani maitsvad.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone