Toote andmed

600 TwinTech® No Frost külmik-sügavkülmik kaitseb kõikide koostisosade maitseid. Selle topeltjahutussüsteem tagab, et sügavkülmik püsib härmatise vaba ja külmiku niiskus on optimaalne, vältides toidu kuivamist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

TwinTech® No Frost – toit hoitakse hüdreeritud ja mahlane

TwinTech® No Frost funktsiooniga külmikul ja sügavkülmikul on täiustatud topeltjahutussüsteem. See tehnoloogia tagab, et sügavkülmik püsib härmatise vaba ja külmiku niiskus on optimaalne, vältides toidu kuivamist.

Kümneaastase garantiiga kompressor

Teadmine, et kompressoril on kümneaastane garantii, annab teile meelerahu. Garantii kaitseb kahjustuste eest, mis võivad tekkida kasutamisel, transpordil, gaasist tühjendamisel ja täitmisel või üldhoolduse käigus.

Täpne toiduainete säilitamine sisemise elektroonilise juhtsüsteemiga

Juhtige oma toiduainete säilitustingimusi sisemise elektroonilise juhtsüsteemiga. LED-indikaatorid näitavad teile mugavalt temperatuuri ja tänu seadistustele on kõik kindlalt teada.

FastFreeze'iga säilitate täiusliku tekstuuri

FastFreeze-süsteem külmutab värsked toiduained kiirelt, säilitades paremini ka toidus leiduvaid vitamiine, tekstuuri, maitset ja kõiki tervislikke omadusi.

Esmaklassiline LED-külmikuvalgustus

Integreeritud LED-valgustusega saate suurepärase ülevaate kapi sisust. Diskreetsed energiatõhusad pirnid valgustavad eredalt kogu seadet. Tavavalgustitega võrreldes tarbivad need kümme korda vähem energiat.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone