Toote andmed

700 GreenZone+ külmik-sügavkülmikul on suletud sahtel, kus niiskust hoitakse tasakaalustatud tasemel, vältides liigse kondensatsiooni tekkimist, mis aitab vältida toidu riknemist. See säilitab kuni 95% vitamiinidest, kaitstes toiduaineid nõuetekohase niiskusesisaldusega.*
*Vitamiini säilivusmäär põhineb mustikates C-vitamiini säilivuse välisel testil pärast 11 päevast säilitamist GreenZone+ sektsioonis.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Integreeritav külmik-sügavkülmik - ENP7TD75S

GreenZone+ aitab hoida puu- ja köögivilju toitaineterikastena

GreenZone+ on ideaalne hoiusahtel, mis eemaldab liigse niiskuse, säilitades samal ajal teie köögiviljade jaoks õige keskkonna. See säilitab kuni 95% vitamiinidest 11 päeva pärast, kaitstes tooteid õige niiskusesisaldusega.*

Electrolux - Integreeritav külmik-sügavkülmik - ENP7TD75S

Mängu muutja – ainulaadne külmik-sügavkülmik taaskasutatud plastist

Tutvustame uhkusega oma ainulaadset külmik-sügavkülmikut, mille sisemus on 70% taaskasutatud plastikust. Kasutuselt eemaldatud külmikutest pärit plastikut kasutatakse uute külmikute valmistamiseks, mis aitab taaskasutuse kaudu jäätmeid vähendada.

45% suurem mahutavus kui standard*

Tänu MaxiSpace'ile on teil 45% suurem võimsus kui tavalisel külmik-sügavkülmikul.* See on kõrgem ja laiem kui tavalised külmikud, pakkudes palju ruumi rohkemate esemete jaoks.

*Võrreldes enda standardsuuruses külmik-sügavkülmikuga

Electrolux - Integreeritav külmik-sügavkülmik - ENP7TD75S

Toit on kuni 60% mahlasem ja hüdreeritum. TwinTechi tehnoloogiaga.*

Sügavkülmikut ei pea mitte kunagi sulatama tänu TwinTech® No Frostile. Selle kahekordne jahutussüsteem hoiab toidu 60% rohkem hüdreeritud kui ühe aurustiga külmikud.* Kuiva sügavkülmiku õhku mitte kasutades säilitab see ideaalse niiskuse ja hoiab ära toidu kuivamise.*

*TwinTechi tehnoloogia sisemine test, kasutades sisemist katsemeetodit, mis mõõdab hüdratatsioonitaset pärast 9-päevast ladustamist, võrreldes ühe aurustiga oma tootega.

Electrolux - Integreeritav külmik-sügavkülmik - ENP7TD75S

Alati kontrolli all. Electroluxi rakendusega

Juhtige külmkappi oma nutiseadmest. Saate märguandeid, kui uks on avatud ja hooldusnõuandeid, mis aitavad tagada külmiku maksimaalse efektiivsuse. Tutvuge, kus ja kuidas toiduaineid hoida, et kaitsta hoolikalt toidu kvaliteeti.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone