Toote andmed

700 GreenZone+ külmik-sügavkülmikul on suletud sahtel, kus niiskust hoitakse tasakaalustatud tasemel, vältides liigse kondensatsiooni tekkimist, mis aitab vältida toidu riknemist. See säilitab kuni 95% vitamiinidest, kaitstes toiduaineid nõuetekohase niiskusesisaldusega.*
*Vitamiini säilivusmäär põhineb mustikates C-vitamiini säilivuse välisel testil pärast 11 päevast säilitamist GreenZone+ sektsioonis.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Integreeritav külmik-sügavkülmik - ENP7TD75S

GreenZone+ aitab hoida puu- ja köögivilju toitaineterikastena

GreenZone+ on ideaalne hoiusahtel, mis eemaldab liigse niiskuse, säilitades samal ajal teie köögiviljade jaoks õige keskkonna. See säilitab kuni 95% vitamiinidest 11 päeva pärast, kaitstes tooteid õige niiskusesisaldusega.*

Electrolux - Integreeritav külmik-sügavkülmik - ENP7TD75S

Mängu muutja – ainulaadne külmik-sügavkülmik taaskasutatud plastist*

Tutvustame uhkusega oma ainulaadset külmik-sügavkülmikut, mille sisemus on 70% taaskasutatud plastikust. Kasutuselt eemaldatud külmikutest pärit plastikut kasutatakse uute külmikute valmistamiseks, mis aitab taaskasutuse kaudu jäätmeid vähendada.

Electrolux - Integreeritav külmik-sügavkülmik - ENP7TD75S

45% rohkem säilitusmahtu võrreldes tavakülmikuga*

Tänu MaxiSpace’ile on saadaval 45% rohkem säilitusmahtu võrreldes tavalise külmik-sügavkülmikuga.* See on tavakülmikutest kõrgem ja laiem ning siin on ruumi rohkematele asjadele.

*Võrreldes meie standardmõõdus külmik-sügavkülmikuga

Täpne temperatuuristabiilsus TwinTech® No Frost Plus abil

TwinTech® No Frost Plus kaitsed toiduainete lõhna ja maitset. Tavalisest üle 4 korra parema temperatuuristabiilsusega* ja kuni 9% võrra parema energiatõhususega** saate oma toiduainete koostisainetest maksimaalselt kasu, säästes samal ajal energiat.

Püsige ühenduses. Juhtige oma külmikut nutitelefonist

My Electrolux Kitchen rakendus võimaldab juhtida külmiku põhifunktsioone nutitelefonist. Saate määrata külmiku temperatuuri, näete teavitusi, kui külmiku uks on lahti jäänud ning näete soovitusi, kuidas tagada külmkapi parim efektiivsus.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

 

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone