KOBCS31Z

Auruahi 800 Seeria SteamBoost toiduanduriga

Toote andmed
hidden
Laos
hidden
Lisa ostukorvi

Meie kõige energiasäästlikumad ahjud – säästavad ressursse, tagades samal ajal erakordse maitseelamuse

EcoLine ahjud on meie kõige energiasäästlikumad mudelid. Kõikidel mudelitel on aurufunktsioonid, mis võimaldavad küpsetada madalal temperatuuril ja säästavad energiat kuni 20%*. Ahjudel on aurupuhastus, mis kasutab kuni 95%* * vähem energiat, kui pürolüütiline puhastus.

*Ettevõttesisene võrdlusanalüüs, milles võrreldi FullSteam funktsiooniga küpsetatud lõhefileed VS traditsioonilise mitteauruta küpsetamisega 170º juures. **Sisemiste testide põhjal võrreldakse SteamPro ahju (aurupuhastus) ja SteamCrisp ahju (pürolüütiline isepuhastuv) energiatarbimist. **Aurupuhastusprogramm on patenteeritud Electroluxi poolt US2017082295 (A1) – AURUAHJU PUHASTAMISE MEETOD.
EcoLine
PuhastusAur
Mahutavus (l)70
EkraanLCD
SteamBoost
SteamBoost
Toiduandur
Toiduandur
Kiirkuumenemine
Kiirkuumenemine
Multilevel Cooking
Multilevel Cooking
Grill
Grill
Toote andmed
Tänu 800-seeria SteamBoost ahjule on lihtne kasutada ära eri maitseid. Meie multifunktsionaalne ahi võimaldab teil lisada auru mitut moodi. Kaks funktsiooni ühendavad küpsetamiseks ja röstimiseks auru ning soojuse, samal ajal kui üks funktsioon kasutab üksnes auru – ideaalne köögiviljade ja kala jaoks.
Electrolux - Auruahi - KOBCS31Z
Aurutamine, küpsetamine või kuumutamine SteamBoostiga

SteamBoost kasutab aurutamisel kolme taset. Üks küpsetamiseks, teine praadimiseks ja pruunistamiseks ning kolmas, mis kasutab tugevat aurutust. Nii saate luua krõbeda koorikuga leiba, mahlast praadi ja suus sulavaid kalaroogi. Auruga küpsetamisel saate kasutada madalamat temperatuuri, mistõttu säilivad maitse, tekstuur ja toitained.

Electrolux - Auruahi - KOBCS31Z
Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga

Tänu meie toiduandurile saavutate alati täiuslikud tulemused. See laseb teil jälgida küpsetusprotsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. See annab isegi teada, kui toit on küpsenud soovitud temperatuurini ja lõpetab küpsetamise.

Electrolux - Auruahi - KOBCS31Z
Täielik nähtavus meie LCD-ekraani abil

Meie LCD-ekraaniga on küpsetusaeg, -režiim ja -temperatuur teie käeulatuses. See annab juurdepääsu eelprogrammeeritud retseptidele, seega teeb ahi teie eest raske töö ära. Valige eine ja ahi alustab automaatselt täiusliku roa valmistamist.

Electrolux - Auruahi - KOBCS31Z
Säästke aega kiirkuumutuse abil

Meie kiirkuumutamise funktsioon tagab, et ahi oleks valmis siis kui teiegi. Tavalisest kuumutamisest lühema eelkuumutamise aja abil saate vabu hetki kasutada selleks, et muuta eined tõeliselt meeldejäävaks.

Electrolux - Auruahi - KOBCS31Z
Kiire, tõhus ja ühtlane toiduvalmistamine

Ühtlase küpsetamise süsteem tsirkuleerib kuumuse läbi ahju, tagades toidu küpemise nii, et roa pööramise vajadus puudub. Meie tehnoloogia tähendab, et teie ahi soojeneb kiiremini, säästes teie aega ja energiat.

woman on couch with mobile phone
Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused