EOB8S39WZ

Auruahi 800 Seeria SteamBoost toiduanduriga

Toote andmed
hidden
Madal laoseis
hidden
Lisa ostukorvi

Meie kõige energiasäästlikumad ahjud – säästavad ressursse, tagades samal ajal erakordse maitseelamuse

EcoLine ahjud on meie kõige energiasäästlikumad mudelid. Kõikidel mudelitel on aurufunktsioonid, mis võimaldavad küpsetada madalal temperatuuril ja säästavad energiat kuni 20%*. Ahjudel on aurupuhastus, mis kasutab kuni 95%* * vähem energiat, kui pürolüütiline puhastus.

*Ettevõttesisene võrdlusanalüüs, milles võrreldi FullSteam funktsiooniga küpsetatud lõhefileed VS traditsioonilise mitteauruta küpsetamisega 170º juures. **Sisemiste testide põhjal võrreldakse SteamPro ahju (aurupuhastus) ja SteamCrisp ahju (pürolüütiline isepuhastuv) energiatarbimist. **Aurupuhastusprogramm on patenteeritud Electroluxi poolt US2017082295 (A1) – AURUAHJU PUHASTAMISE MEETOD.
EcoLine
PuhastusAur
Mahutavus (l)70
EkraanTFT Touch
Steamify®
Steamify®
SteamBoost
SteamBoost
Ühendatud toiduvalmistamine
Ühendatud toiduvalmistamine
Toiduandur
Toiduandur
Kiirkuumenemine
Kiirkuumenemine
Toote andmed
Tänu Steamify®-funktsiooniga 800-sarja SteamBoost-ahjule jäävad toitained ja mahlasus alles, sest kui valmistate toitu auruga, ei pea maitse esiletoomiseks rasva lisama. Nautige laitmatuid tulemusi vaid ühe nupuvajutusega. Valige lihtsalt temperatuur ja laske ahjul teha ülejäänu.
Electrolux - Auruahi - EOB8S39WZ
Steamify®, teie auruabiline

Meie Steamify® funktsioon teeb hõrkude roogade valmistamise veelgi lihtsamaks. Sisestage temperatuur, mida tavaliselt kasutate ja ahi reguleerib automaatselt seadeid, mis tähendab, et teie toit aurutatakse täiuslikuks. Tervislikuma ja maitsvama toidu nimel tutvuge meie aurueksperdiga.

Nutikas köök – mugav isikupärastatud köögiabiline

Rakendusega My Electrolux Kitchen saate eemalt juhtida ahju, tutvuda meie mitmesuguste partneritega ja saada isikupärastatud abi. See on lihtne viis oma nutikast köögist rohkem kasu saada.

Electrolux - Auruahi - EOB8S39WZ
Täpne toiduvalmistamine toiduanduriga

Tänu meie toiduandurile saavutate alati täiuslikud tulemused. See laseb teil jälgida küpsetusprotsessi, mõõtes toidu sisetemperatuuri. See annab isegi teada, kui toit on küpsenud soovitud temperatuurini ja lõpetab küpsetamise.

Lihtne ja funktsionaalne, kõik teie käeulatuses. Puuteekraan EXCite

Puuteekraanilt EXCite saate nii muffinite küpsetamisel kui ka lõhe valmistamisel mugavalt temperatuuri ja valmistusaegu reguleerida. Kogu vajalik tehnoloogia ja abi suussulavate lemmiktoitude valmistamiseks.

Electrolux - Auruahi - EOB8S39WZ
Säästke aega kiirkuumutuse abil

Meie kiirkuumutamise funktsioon tagab, et ahi oleks valmis siis kui teiegi. Tavalisest kuumutamisest lühema eelkuumutamise aja abil saate vabu hetki kasutada selleks, et muuta eined tõeliselt meeldejäävaks.

woman on couch with mobile phone
Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused