Toote andmed

Meie 300 konvektsioonahi soojeneb kiiremini kui keskmine ahi. Ventilaator jaotab soojuse kogu ruumala ulatuses, mis tähendab, et teie toit valmib kiiresti ja ühtlaselt. Nüüd saate küpsetada täiesti ühtlaseid küpsiseid, ilma et peaksite neid poole peal keerama.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Kiire, tõhus ja ühtlane toiduvalmistamine

Ühtlase küpsetamise süsteem tsirkuleerib kuumuse läbi ahju, tagades toidu küpemise nii, et roa pööramise vajadus puudub. Meie tehnoloogia tähendab, et teie ahi soojeneb kiiremini, säästes teie aega ja energiat.

Püsiva sära loob pürolüütiline puhastamine

Meie nutika pürolüütilise puhastamise funktsiooniga pole ahju uue välimuse hoidmine raske töö. Isepuhastav tehnoloogia kuumutab ahju temperatuurini, mis muudab rasva ja muud toidujäägid tuhaks. See tähendab, et peate pühkima ainult põhja. Ärge veetke kunagi tervet päeva küürides.

Nautige EXPlore LED-ekraani koos tundlike puutenuppudega

Avastage uus viis oma ahjuga tutvumiseks EXPlore LED-ekraani ja selle vastavate puutetundlike nuppude abil. Multifunktsionaalne liides annab teile kiire juurdepääsu ja dünaamilise kontrolli küpsetusaja, temperatuuri ja muude funktsioonide üle.

Grillige kuldse tulemuseni

Krõbedast peekonist mullitava mozzarella'ni, saage oma grillist rohkem kui kunagi varem. Ideaalne krõbedate kanatiibade ja suussulava halloumi jaoks.

Ahju valgustus annab täieliku nähtavuse

Vaadake lasanje pealmise kihi pruunistumist ning kana röstimist, mis valmimisel üha isuäratavamaks muutub. Hästi paigutatud valgustusega ahjus on mugavalt näha, millal toidud valmivad.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone