Toote andmed

Maksimaalne võimsus ei tähenda maksimaalset müra. 900-sarja SilenceTech õhupuhasti eemaldab kiiresti ja vaikselt köögiõhust auru ja lõhnad ilma ebameeldiva mürata. Võimaldab teil kokkamise ajal nautida vestlust või muusikat.

Söefilter: 

MCFB49

- kasutegur ~ 50%, ühekordseks kasutamiseks, eluiga 4 kuud

 

Pika kasutuseaga söefilter:

MCFB50

- kasutegur 60–65%, taastatav kuni 3 korda, kestab kuni 1 aasta

Eelised

Electrolux - Saar-tüüpi õhupuhasti - KFIB19X

Võimas puhastamine SilenceTech tehnoloogia abil

SilenceTech õhupuhasti eemaldab toiduvalmistamisel tekkivad aurud väga vaikselt ja seda isegi maksimaalsel võimsusel. Meie täiustatud tehnoloogia võimaldab maitsvaid roogi valmistada puhtas ja vaikses köögikeskkonnas.

Electrolux - Saar-tüüpi õhupuhasti - KFIB19X

Vaikne värskus järelpuhastusega

Puudutage vaikse järelpuhastuse nuppu, kui olete toiduvalmistamise lõpetanud ning tõmbevõimsus väheneb sosinvaiksele tasemele, töötades sellisel režiimil 60 minutit. See tähendab, et võite oma õhtusööki rahus ja vaikuses nautida ning köögiõhk saab samas puhtaks.

Electrolux - Saar-tüüpi õhupuhasti - KFIB19X

Hob2Hood® puhtaks mugavuseks

Hob2Hood®-funktsioon loob pliidiplaadi ja õhupuhasti vahel juhtmevaba ühenduse. Alustage toiduvalmistamist ja õhupuhasti reguleerib seadeid automaatselt, tagades parima tõmbe vastavalt pliidiplaadil valitud võimsusele. See teeb seda teie eest, et saaksite segamatult ja täies mahus toiduvalmistamisele pühenduda.

Electrolux - Saar-tüüpi õhupuhasti - KFIB19X

See õhupuhasti eemaldab kiiresti soovimatu auru ja lõhnad

Selle õhupuhasti suure efektiivsusega väljatõmbefunktsioon on võimalik tänu võimsale mootorile. See töötab kiiresti, et aidata teil kiiresti ja põhjalikult puhastada köögiõhust auru ja lõhnad.

Electrolux - Saar-tüüpi õhupuhasti - KFIB19X

Pikk kasutusiga ja suurepärane valgus – las LED-valgustus näitab teed

Kasutage toiduvalmistamise ajal ekspertvalgustust. LED-valgustus tarbib teistest lampidest palju vähem energiat ja loob köögis suurepärase nähtavuse, tagades toiduvalmistamisel parema kindlustunde ja kiiruse.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

 

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone