Toote andmed

Uus ühendatud õhupuhasti kohandub teie keskkonnas toimuvate muutustega.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Reageerib teie keskkonnale

Unikaalne PureSense'i süsteem mõõdab pidevalt sise- ja välisõhu kvaliteedi taset ning reguleerib automaatselt õhupuhastusastet, et saaksite koju jõuda tervislikku sisekeskkonda.

Kohandatud filtreerimine vastavalt teie vajadustele

Kohandage oma Pure A9 vastavalt oma isiklikele vajadustele meie 360 filtri ja 5-astmelise puhastamise abil. Omab HEPA-filtratsiooni, mis suudab filtreerida kuni 99,5% õhus leiduvatest saasteainetest, mille suurus on kuni 0,3 mikronit.

Pidev jälgimine

Olenemata sellest, kas olete kodus või liikvel, jälgige ja optimeerige oma kodu õhukvaliteeti rakenduse kaudu või istuge rahulikult ja laske PURE A9-l seda teie eest teha. Kontrollige etteantud aja jooksul tehtud tööd, hankige nutikaid kokkuvõtteid või kohandage lihtsalt oma eelistusi. PURE A9 rakendus on ideaalne õhukvaliteedi abimees.

AirSurround süsteem on loodud jõudma ruumi kõikidesse nurkadesse.

AirSurround süsteem loob siseõhu võimsa, kuid sujuva spiraalse liikumise, mis tõhusalt ringleb ja puhastab õhku kuni 4 korda kiiremini kui eelmised põlvkonnad. Pure A9 on soovitatav ruumide suurustele kuni 129m2 (vastavalt Rootsi eeskirjadele õhuvahetuse kohta tunnis) ja 52m2 (USA AHAM)

Vaikselt nutikas

Vaid 17 dB(A)* minimaalse müratasemega Pure A9 töötab nii vaikselt, et te ei märka seda peaaegu üldse. Isegi maksimaalsel kiirusel on müratase vaid 49 dB(A)*, mis on vaiksem kui vestlus õhtusöögilauas. *mõõdetuna 1m kaugusel toote eest

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga
woman on couch with mobile phone