Toote andmed

Uus ühendatud õhupuhasti kohandub teie keskkonnas toimuvate muutustega.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Oxygen õhupuhastaja - PA91-404DG

Reageerib teie keskkonnale

Unikaalne PureSense süsteem mõõdab pidevalt siseruumide saastetaset, reguleerib õhuvoolu ja tagab, et jõuate koju tervislikku sisekeskkonda. Kui olete eemal, teeb Pure A9 tõhusa puhastuse, võimaldades maksimaalset kiirust. Kui olete kodus või magate, ei häiri see teid.

Electrolux - Oxygen õhupuhastaja - PA91-404DG

Kohandatud filtreerimine vastavalt teie vajadustele

Kohandage oma Pure A9 vastavalt oma isiklikele vajadustele meie 360 filtri ja 5-astmelise puhastamise abil. Omab HEPA-filtratsiooni, mis suudab filtreerida kuni 99,5% õhus leiduvatest saasteainetest, mille suurus on kuni 0,3 mikronit.

Electrolux - Oxygen õhupuhastaja - PA91-404DG

Pidev jälgimine

Olenemata sellest, kas olete kodus või liikvel, jälgige ja optimeerige oma kodu õhukvaliteeti rakenduse kaudu või istuge rahulikult ja laske PURE A9-l seda teie eest teha. Kontrollige etteantud aja jooksul tehtud tööd, hankige nutikaid kokkuvõtteid või kohandage lihtsalt oma eelistusi. PURE A9 rakendus on ideaalne õhukvaliteedi abimees.

Electrolux - Oxygen õhupuhastaja - PA91-404DG

Jõuab igasse nurka

Luues õhu spiraalse liikumise, ulatub teie Pure A9 kaugemale ja katab tõhusalt kõik ruumi osad, hoides õhu loomulikku ringlemist.

Electrolux - Oxygen õhupuhastaja - PA91-404DG

Vaikselt nutikas

Vaid 17 dB(A)* minimaalse müratasemega Pure A9 töötab nii vaikselt, et te ei märka seda peaaegu üldse. Isegi maksimaalsel kiirusel on müratase vaid 46 dB(A)*, mis on vaiksem kui vestlused õhtusöögilauas. *mõõdetuna 1m kaugusel toote eest

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

 

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga
woman on couch with mobile phone