Toote andmed

Tänu auru ühtlasele jaotumisele eemaldab aurutriikraud Refine 600 teie rõivastelt kortsud kiiresti ja vaevata. Sisseehitatud andur tuvastab, kui teie triikraud on jäetud järelevalveta ja kuuma talla indikaator annab teile teada, kui triikraud on kuum.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Triikraud - E6SI1-4MN

Kiire ja võimas.

Nautige häid triikimistulemusi kuumuse, auru ja rõhu täiusliku tasakaalu abil. Kiire kuumenemine ja auru ühtlane jaotumine tähendab, et teie triikraud on 30 sekundiga valmis rõivastelt kortse eemaldama.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-4MN

Kriimustuskindel tald GLISSIUM™ 175.

Tald GLISSIUM™ 175 on kriimustuskindel ning paljude avadega, mis tagab auru ühtlase jaotumise ja kerge libisemise riietel.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-4MN

Lihtne kasutada ja turvaline.

Sisseehitatud kolmesüsteemse väljalüliti andur tagab triikraua automaatse väljalülitamise – olenemata sellest, kas olete jätnud selle rõivale, rõiva kõrvale või seisuasendisse. Kuuma talla indikaator triikraua otsas tuvastab, kui tald on kuum.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-4MN

Tilkumisvastane süsteem.

Vähendage oma riietele veejälgede tekkimise ohtu. Triikraua sees olev bimetallist tilkumisvastane süsteem takistab vee sattumist aurukambrisse, kui temperatuur on liiga madal.

Electrolux - Triikraud - E6SI1-4MN

Isepuhastusfunktsioon.

Hoolitsege oma triikraua eest samamoodi nagu oma rõivaste eest, vältides soovimatut katlakivi kogunemist. Katlakivivastane lahus FlushClean tähendab, et saate katlakivi hõlpsasti eemaldada, loputades süsteemi veega.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.