Toote andmed

Riided saavad kiiresti kortsuvabaks ja värskeks, sest Refine 600 käeshoitav rõivaauruti on kaasaskantav, mugava suurusega ja kasutusvalmis mõne sekundiga - seda on mugav kasutada alati, kui teie riietus vajab värskendamist.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Riideauruti - E6HS1-2EG

Triikimislauda pole vaja.

Rõivaauruti Refine 600 võimaldab teil riideid aurutada otse riidepuul. Kuumenedes vaid 20 sekundiga, tagab see pideva auruvoolu, millel on piisavalt jõudlust, et riideid värskendada ja kortsudest vabastada.

Electrolux - Riideauruti - E6HS1-2EG

Värskendab riideid ja eemaldab kuni 99,9%* bakteritest.

Pole aega, et oma lemmikriideid pesta? Refine 600 käeshoitav riideauruti mitte üksnes ei silu teie riideid, vaid ka värskendab neid. Aur tungib läbi riidekiudude ja eemaldab kuni 99,9%* bakteritest.

Electrolux - Riideauruti - E6HS1-2EG

Eemaldatav veekonteiner.

Et teha elu lihtsamaks, on Refine 600 rõivaaurutil eemaldatav veekonteiner. Nii saate selle eemaldada, täita lähima veekraani juures ning asetada tagasi oma kohale.

Electrolux - Riideauruti - E6HS1-2EG

Ükski pind ei ole liiga kaugel.

Kas pistikupesa on liiga kaugel või peate ulatuma kõrgete esemeteeni nagu kardinad? 3 meetri pikkuse juhtmega Refine 600 rõivaaurutiga ulatute peaaegu igale poole.

Electrolux - Riideauruti - E6HS1-2EG

Kaasas hari ja kinnas.

Iga Refine 600 rõivaaurutil on spetsiaalselt loodud hari, mis võimaldab aurul tungida läbi paksemate kangaste nagu näiteks teksa. Lisaks on kaasas kaitsekinnas, mis kaitseb kätt kuuma auru eest.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.