Toote andmed

Explore 7 rösteriga saate kõige mõnusamad leivaviilud või pruunistatud kuklid. Kohandatavad seaded kindlustavad teie jaoks ideaalseima rösti. Lisatarvikute abil võite soojendada ka muid pagaritooteid.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Tänu seitsmele astmele alati täpne tulemus

Pole tähtsust, mis tüüpi leiba te soojendate, röstril Explore 7 leidub selle jaoks täiuslik säte. Valige seitsme erineva pruunistusastme seast sobiv, kas pehmete küpsetiste jaoks nagu nupsusaiad või kõvemate leibade jaoks nagu ciabatta. Röstige täpselt nii, nagu teile sobib.

Sulatage või soojendage vaid ühe nupuvajutusega

Explore 7 soojendusvõimalus kingib teile värskete küpsetiste kogemuse. Programm soojendab küpsetisi õrnalt ilma neid üle röstimata. Külmikust võetud saiade või viilude sulatusfunktsiooniga annate neile täpselt sellise maitse, mida armastate.

Soojendusrest ja tolmumist takistav kaas

Soojendusrestiga saate õrnalt soojaks nii saiakesed kui croissantid. Käepärane tarvik paikneb rösteri ülaosas, pakkudes hõlpsat võimalust rösteri jaoks liiga suurte saiakeste soojendamiseks. Plastist kaas hoiab ära tolmu kogunemise rösterisse, kui seda ei kasutata.

Ootuspärased tulemused tõstefunktsiooni abil

Tõstefunktsiooniga väldite ala- või üleröstitud tulemust. Hoovasüsteem lubab tsüklit segamata järgi vaadata, kui kaugel teie röst on. Nii saavutate ilma mõistatamata alati parima tulemuse.

Lihtne puhastamine tänu purukandikule

Sisseehitatud purukandik püüab kinni kogu puru, säästes teid tüütust rösteri ümberkeeramisest ja raputamisest. Kandikut on lihtne eemaldada ja tühjendada ning teie säästate oma väärtuslikku aega muude tegevuste jaoks.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone