Toote andmed

Explore 6 vaakum-kannmikser pumpab liigse õhu kannust välja. See takistab oksüdeerumist, mis aitab säilitada C-vitamiini ning annab tulemuseks maitsvad ja värsked smuutid.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Blender - E6VB1-8ST

Tervislikum, värskem ja maitsvam segamine tänu vaakumtehnoloogiale.

Meie vaakumtehnoloogia takistab oksüdeerumist segamise ajal ja pärast seda. See säilitab C-vitamiini ja antioksüdandid. Tulemuseks on toitvad ja siidise tekstuuriga värvilised joogid.

Electrolux - Blender - E6VB1-8ST

Segage valmis ja pange hilisemaks hoiule või võtke endaga kaasa.

Segage, säilitage ja kandke kaasas smuutisid selles kolm-ühes kaasavõetavas pudelis. Selle vaakumpump ja hermeetiline kaas hoiavad jooke värskena kauem. Niimoodi säilib C-vitamiin ja maitse kauem, isegi pudelit kaasas kandes.

Electrolux - Blender - E6VB1-8ST

Suurepärane segamine TruFlow®-teradega

"Saavutage Truflow®-teradega alati soovitud tekstuur. Kuus Truflow®-tera tagavad toidu sujuva ringluse ning kõigi teie lemmiksegude kuni 48%* ühtlasema tekstuuri. *Võrreldes Electrolux Creation 3 blenderiga (E3TB1-4GB) vastavalt sisekatsele (2021), mõõtes üle 1 mm jääkkogust maksimaalsel kiirusel 1 minuti jooksul, kasutades standardile IEC60335-2-14 vastavat retsepti"

Kuumuskindel klaaskann sobib nii kuumade kui ka külmade segude valmistamiseks

Suure võimsusega Explore 6 Vacuum Blender annab teile vabaduse proovida väga paljusid retsepte. Tänu boorsilikaatklaasist kannule, mis talub äärmuslikke temperatuurikõikumisi kuni 100 °C, saate nautida kõike alates värsketest smuutidest ja külmadest jookidest kuni kuuma supini. ^Kann peaks olema toatemperatuuril (25 °C) vähemalt 4 h, enne kui sellesse keevat vett valada.

Electrolux - Blender - E6VB1-8ST

Võimas ja töökindel 1400 W mootor

Soovitud tekstuuri saavutamine on lihtsam kui kunagi varem. Võimas mootor käivitab terad ja töötleb tõhusalt kõiki koostisosi alates hõrgu supi segamisest kuni jää purustamiseni.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

 

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone