Toote andmed

"Mitmesuguste tervislike ja suurepärase maitsega segude loomine pole kunagi varem olnud nii lihtne kui Explore 6 ja selle Truflow®-teradega. Võimas 1400 W mootor käitab kuut tera, et tagada ühtlane ringlus ja saavutada nii kuumade kui ka külmade toitude valmistamisel 48%* ühtlasem konsistents. *Võrreldes Electrolux Creation 3 blenderiga (E3TB1-4GB) vastavalt sisekatsele (2021), mõõtes üle 1 mm jääkkogust maksimaalsel kiirusel 1 minuti jooksul, kasutades standardile IEC60335-2-14 vastavat retsepti"
Lugege lähemalt

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Suurepärane segamine TruFlow®-teradega

"Saavutage Truflow®-teradega alati soovitud tekstuur. Kuus Truflow®-tera tagavad toidu sujuva ringluse ning kõigi teie lemmiksegude kuni 48%* ühtlasema tekstuuri. *Võrreldes Electrolux Creation 3 blenderiga (E3TB1-4GB) vastavalt sisekatsele (2021), mõõtes üle 1 mm jääkkogust maksimaalsel kiirusel 1 minuti jooksul, kasutades standardile IEC60335-2-14 vastavat retsepti"

Võimas ja töökindel 1400 W mootor

Soovitud tekstuuri saavutamine on lihtsam kui kunagi varem. Võimas mootor käivitab terad ja töötleb tõhusalt kõiki koostisosi alates hõrgu supi segamisest kuni jää purustamiseni.

Kuumuskindel klaaskann sobib nii kuumade kui ka külmade segude valmistamiseks

"Suure võimsusega Explore 6 blender annab teile vabaduse proovida väga paljusid retsepte. Tänu boorsilikaatklaasist kannule, mis talub äärmuslikke temperatuurikõikumisi kuni 100 °C, saate nautida kõike alates värsketest smuutidest ja külmadest jookidest kuni kuuma supini. ^Kann peaks olema toatemperatuuril (25 °C) vähemalt 4 h, enne kui sellesse keevat vett valada."

Püsivad tulemused retseptiprogrammide ja muudetavate kiirustega

Katsetage köögis mõnuga ja nautige ühtlasi tekstuure võimsa Explore 6 blenderiga. Vaid nupuvajutusega saate smuutisid ja kuuma suppi valmistades ning jääd purustades alati ühtlase tulemuse. Muudetavad kiirused ja võimas funktsioon Pulse tagavad täpse juhtimise.

Mahukas 1,75 l kann

Suur kann on ideaalses mõõdus, et valmistada ükskõik mida, alates värsketest smuutidest kogu perele kuni hõrgutavate suppideni erilisteks sündmusteks.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone