Toote andmed

Tänu optimaalse kujuga TruFlow®-teradele ja suure võimsusega mootorile on igapäevane smuutide valmistamine või jää purustamine kiire, et saavutada maitsvad tulemused ja ühtlane tekstuur.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Võimas 800 W mootor

Võimas mootor teeb lihtsaks nii õrnade kui ka kõvade koostisosade segamise ning jää purustamise, et saavutada imemaitsvad ühtlase tekstuuriga tulemused.

Erinevad kiirusesätted ja impulssfunktsioon

Valige 5 kiirusesätte hulgast sobivaim ja kasutage impulssfunktsiooni, et saavutada parimad tulemused iga retseptiga – niimoodi saate olla kindlad ja nautida nii segamisprotsessi kui ka tulemust.

Suure mahutavusega 1,5-liitrine segamisnõu

Suure mahutavusega 1,5-liitrine klaasnõu võimaldab segada imemaitsvaid tervislikke smuutisid ja magustoite tervele perele või valmistada lihtsalt suurema koguse korraga, et ülejääk sügavkülma panna.

Nõudepesumasinakindel konstruktsioon hõlbustab puhastamist

Nii segamisnõu kui ka roostevabast terasest terad on nõudepesumasinakindlad. Lisaks on terasid lihtne eemaldada, et puhastamist hõlbustada ja aega säästa.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone