Toote andmed

Create 4 Compact Blenderiga muutusid tervislikud harjumused just lihtsamaks. Ja maitsvamaks. Võtke banaan, mõned värsked marjad ja natuke mahla. Segage. Nüüd saate nautida värskeid tervislikke smuutisid ja võtta need kõikjale kaasa.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Mugav kolm-ühes kaasavõetav pudel.

Segage oma lemmikkoostisained otse kolm-ühes kaasavõetavas pudelis ja see on teiega reisimiseks valmis. Lisage, mis teile meeldib, blenderdage ja koos kaanega saate oma smuuti võtta kaasa kuhu iganes lähete.

Ühtlane tulemus mitme kiiruse ja pulsi funktsiooniga.

Täiusliku tekstuuri saavutamiseks valige pulsifunktsiooni ja kahe kiiruse vahel. Alates purustatud jääst kuni siledate smuutideni saavutage soovitud blenderdamistulemused ühtlaselt.

Optimaalne blenderdamine TruFlow® teradega.

Ükskõik, kas purustate jääd või valmistate täiusliku konsistentsiga smuutit, TruFlow® terad pakuvad usaldusväärset ja optimaalset blenderdamisjõudu.

Ruumisäästlik kompaktse disainiga.

Aitab rasketest ja mahukatest blenderitest mis võtavad tööpindadel ruumi. Create 4 Compact Blender võtab palju vähem ruumi ja laseb teie köögil ilma korralageduseta hingata.

Eemaldatav tera lihtsaks puhastamiseks.

Pärast blenderi kasutamist pole segadust ega asjatut muretsemist. Eemaldatav tera tagab lihtsa eemaldamise ja pingutuseta puhastamise.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone