Toote andmed

Create 4 Compact Blenderiga muutusid tervislikud harjumused just lihtsamaks. Ja maitsvamaks. Võtke banaan, mõned värsked marjad ja natuke mahla. Segage. Nüüd saate nautida värskeid tervislikke smuutisid ja võtta need kõikjale kaasa.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Mugav kolm-ühes kaasavõetav pudel.

Segage oma lemmikkoostisained otse kolm-ühes kaasavõetavas pudelis ja see on teiega reisimiseks valmis. Lisage, mis teile meeldib, blenderdage ja koos kaanega saate oma smuuti võtta kaasa kuhu iganes lähete.

Ühtlane tulemus mitme kiiruse ja pulsi funktsiooniga.

Täiusliku tekstuuri saavutamiseks valige pulsifunktsiooni ja kahe kiiruse vahel. Alates purustatud jääst kuni siledate smuutideni saavutage soovitud blenderdamistulemused ühtlaselt.

Lai valik lisatarvikuid igasuguseks segamiseks.

Uurige kõiki blenderdamisvõimalusi laia lisatarvikute valikuga. 600 ml klaaspurk sobib ideaalselt koduseks blenderdamiseks, 2x 600 ml ja 300 ml kaasavõetav pudel sobivad ideaalselt liikvel olles smuuti jaoks ning jahvataja kohviubade ja pähklite peeneks jahvatamiseks.

Optimaalne blenderdamine TruFlow® teradega.

Ükskõik, kas purustate jääd või valmistate täiusliku konsistentsiga smuutit, TruFlow® terad pakuvad usaldusväärset ja optimaalset blenderdamisjõudu.

Ruumisäästlik kompaktse disainiga.

Aitab rasketest ja mahukatest blenderitest mis võtavad tööpindadel ruumi. Create 4 Compact Blender võtab palju vähem ruumi ja laseb teie köögil ilma korralageduseta hingata.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

 

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Ülevaade garantiiaegadest
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone