Toote andmed

Ükskõik, kas keedate vett, valmistate teed või soojendate ettevaatlikult toitu, veekeetja Explore 7 võimaldab teil temperatuuri reguleerida. Juhtnuppude abil saavutate iga kord täpselt õige temperatuuri, samuti saate seda temperatuuri 40 minuti jooksul hoida.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Teie maitse järgi kohandatud temperatuur

Explore 7 veekeetja on disainitud ideaalse temperatuuri hõlpsaks saavutamiseks ja säilitamiseks täpsete juhtimissätete abil. Olgu see siis beebitoit temperatuuril 40 °C, roheline tee 80 °C või kohv 95 °C, kann peatab automaatselt kuumutamise, kui saavutab teie valitud temperatuuri.

Teie valitud temperatuuri säilitatakse 40 minutit.

Explore 7 kann ja selle soojashoidmise funktsioon säilitavad teie valitud temperatuuri kuni 40 minutit. Kannu alusesse peidetud element aktiveerub alati, kui veesoojus langeb 2 °C võrra.

Hõlpsasti avatav kaas hõlbustab puhastamist.

Explore 7 kaas avaneb ühe sujuva liigutusega, vältides soovimatuid pritsmeid. Kannu suue on piisavalt avar, nii et käsi mahub hõlpsasti sisse ja kannu puhastamine on imelihtne. Ja mis puutub igapäevasesse kasutamisse, siis saab kannu selle 360-kraadisel alusel mis tahes suunas pöörata.

Turvafunktsioonid on standardlahenduses

Explore 7 libisemiskindel alus asetab ohutuse esikohale, vähendades libisemise ja mahaloksutamise ohtu. Samuti lülitub kann tühjaks saades automaatselt välja, katkestades toite niipea kui tuvastab, et mahutis pole piisavalt vett.

Katlakivifilter parema maitse jaoks

Katlakivifiltriga varustatud Explore 7 takistab vees leiduvate lisandite sattumist teie tassi ja tagab pikema aja vältel parema maitsega keedetud vee.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone