Toote andmed

Ükskõik, kas keedate vett, valmistate teed või soojendate ettevaatlikult koostisaineid, klaasist keedukann Explore 7 võimaldab teil temperatuuri reguleerida. Juhtnuppude abil saavutate iga kord täpselt õige temperatuuri, samuti saate seda temperatuuri 40 minutit hoida.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Veekeetja - E7GK1-8BP

Kannus keedetud lahtistest lehtedest tee

Valmistage spetsiaalse teetõmbekorviga ideaalne tass lahtistest lehtedest teed. Mugav tarvik võimaldab teil kannus lehti leotada vähem asju pesta. Ja veetemperatuuri täpse kontrollimisega on iga teesort hõlmatud.

Electrolux - Veekeetja - E7GK1-8BP

Teie maitse järgi kohandatud temperatuur

Explore 7 Glass kann on täpsete juhtimissätetega disainitud ideaalse temperatuuri hõlpsaks saavutamiseks ja säilitamiseks. Olgu see siis beebitoit temperatuuril 40 °C, roheline tee 80 °C või kohv 95 °C, kann peatab automaatselt kuumutamise, kui saavutab teie valitud temperatuuri.

Electrolux - Veekeetja - E7GK1-8BP

Teie temperatuuri säilitatakse 40 minutit

Teie valitud temperatuuri hoitakse Explore 7 Glass kannu ja selle soojashoidmise funktsiooniga kuni 40 minutit. Kannu alusesse peidetud element aktiveerub alati, kui veesoojus langeb 2 °C võrra.

Electrolux - Veekeetja - E7GK1-8BP

Sujuvalt ligipääsetav kaas hõlbustab puhastamist

Explore 7 kaas avaneb ühe sujuva liigutusega, vältides soovimatuid pritsmeid. Selle suur kaas on piisavalt avar, et teie terve käsi sisse mahuks, muutes puhastamise imelihtsaks. Ja mis puutub igapäevasesse kasutamisse, siis saab kannu selle 360-kraadisel alusel mis tahes suunas asetada.

Electrolux - Veekeetja - E7GK1-8BP

Katlakivivastane filter tagab parema maitse

Lisatud katlakivivastase filtriga hoiab Master 9 vee kauem puhtana. Katlakivi kogunemine aeglustub, mis tähendab, et vesi on parema maitsega, ning seadme hooldus- ja puhastamisvajadused vähenevad.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone