Toote andmed

Prae õhu käes, auruta või mõlemad. 800 Steam Kuumaõhufritüüriga seab piirid ainult teie kujutlusvõime. Nüüd saate valmistada tervislikke ja maitsvaid toite, mis on nii pealt krõbedad kui ka seest mahlased – igaühele midagi.

Eelised

Praadige toitu kuni 90% väiksema rasva- ja kuni 50% väiksema kalorikogusega.*

800 Steam kuumaõhufritüür annab võimaluse nautida praetud lemmikroogasid tervislikumal kujul. Kuuma õhu ringlusega soojendatakse toitu iga nurga alt võrdselt, et see jääks loomulikult krõbe.

* Võrreldes õlis küpsetatud friikartulitega. Analüüs on teostatud akrediteeritud labori poolt (ISO/IEC 17025:2017).

Tervislikumad toidud auruga küpsetamisel

Valmistage oma lemmikroogasid sisseehitatud aurufunktsiooniga, et lukustada olulisi toitaineid ja niiskust. Lihtsalt täitke 1,1-liitrine veepaak ja aurutage vaevata kõike alates kalast ja köögiviljadest kuni täiuslikult küpsenud pelmeenideni.

Eelseadistatud toiduvalmistamisfunktsioonide abil jäta arvamine vahele

800 Steam Kuumaõhufritüür sisaldab eelseadistatud toiduvalmistamismeetodeid, mis lihtsustavad teie lemmiktoitude praadimist, aurutamist, küpsetamist ja kuivatamist. Eelseadistatud retseptid reguleerivad automaatselt aega ja temperatuuri või saate neid käsitsi oma eelistuste järgi kohandada. ​

Lihtne puhastada ja nõudepesumasinas pestav

800 Steam Kuumaõhufritüüril on mittenakkuv kate, mis võimaldab pärast toiduvalmistamist kiiresti ja lihtsalt puhastada. Peske käsitsi või pange eemaldatavad osad lihtsalt nõudepesumasinasse. ​

Kasulik raputamise meeldetuletus

Raputamise meeldetuletus annab teile teada, et on aeg oma toitu raputada, et see oleks ühtlaselt küpsenud ja ideaalselt krõbe. See aktiveerub automaatselt toiduvalmistamisprotsessi keskel, nii et te ei pea muretsema äratuse seadistamise pärast.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone