Toote andmed

Tooge masinaga Explore 6 Manual Espresso barista valmistatud kohvijookide rikkalikud aroomid ja sametised tekstuurid oma koju. Avastage erakordse maitse saladus, et nautida seda oma kodus igal ajal.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Täpne kontroll tehnoloogiaga Thermo Block, et tagada täiuslik maitse

Tehnoloogiaga Thermo Block saate tagada täpse temperatuuri ja kiire valmistamisprotsessi. Tulemuseks on iga kord ideaalse maitsega kohv.

Avastage filtrikomplekti abil rohkem kohvi valmistamise võimalusi

Filtrikomplekt aitab teil leida veel rohkem kohvi valmistamise võimalusi. Sel on kaks-ühes filter, aga ka E.S.E. kapslitega ühilduv siseosa. Need sobivad intensiivsuse hõlpsaks reguleerimiseks või masina kohandamiseks, et valmistada teie jaoks täiuslik tass kohvi.

Automaatne mahukontroll aitab valmistada täiusliku espresso

Automaatse mahukontrolli abil saate kohandada iga espressoportsjonit, et see sobiks ideaalselt teie tassi või klaasi. Ülimalt täpne kontroll vaid nupuvajutusega.

Puhastamine on tänu eemaldatavale tilkumisalusele lihtne

Pärast ideaalse espresso valmistamist on puhastamine tänu eemaldatavale tilkumisalusele uskumatult lihtne. Kui alus on eemaldatud, saab masinaga kasutada kuni 12 cm kõrguseid tasse.

Lisage oma kohvile baristaviimistlus täissuuruses piimavahustaja abil.

Nautige baristaviimistlusega kohvi täissuuruses piimavahustaja abil. See vahustab piima sametiseks peenepooriliseks vahuks, mis sobib ideaalselt cappuccinole ja teistele kohvijookidele.

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone