Toote andmed

800 Bridge induktsioonpliit koos eXTractor õhupuhastajaga annab köögis rohkem paigutusvõimalusi ja suuremat disainivabadust. Nüüd ei pea õhupuhastaja asuma pliidi kohal. Nii saate tegutseda köögi disainimisel omal moel, ilma piiranguteta.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Köögi kujundamise vabadus – rohkem ruumi ilma piiranguteta

Rohkem ruumi oma disainiideede ellu viimiseks. Paigaldage õhupuhastiga pliidiplaat, kuhu soovite, sest õhupuhasti ei vaja eraldi ruumi pliidiplaadi kohal. Kogege köögis rohkem vabadust.

Küpsetage rohkem, kombineerides kaks tsooni Double Bridge’iga

Double Bridge’i abil saate ühendada kaks toiduvalmistamise tsooni, et luua üks suurem küpsetusala. Parim on see, et funktsioon on pliidiplaadi mõlemal poolel. Nüüd saate kasutada suuremaid nõusid lemmikroogade valmistamiseks.

Funktsioon Breeze puhastab köögiõhu vaikselt

Funktsioon Breeze värskendab köögiõhku peale toiduvalmistamise lõppu vaikselt. Nüüd saate pärast toiduvalmistamist lõhnavabas mõnusas keskkonnas olla.

Kaks-ühes filter värskema värskema köögiõhu nimel

Kaks-ühes filter sisaldab nii söe- kui ka rasvafiltrit, et hoida õhku köögis puhtana. Eemaldatavat filtrit on lihtne nõudepesumasinas pesta ja ahjus uuendada, et see kestaks kaua.

Hob2Hood® reguleerib õhutõmmet automaatselt

Saate keskenduda küpsetamisele ning õhutõmbaja intensiivsust reguleeritakse automaatselt koos pliidi temperatuuri tõstmise või langetamisega. Hob2Hood®-tehnoloogia võimaldab teil keskenduda küpsetamisele, samal ajal kui pliit ja õhupuhastaja töötavad üheskoos.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone