Toote andmed

Hob2Hood-tehnoloogiaga induktsioonpliidiplaat. ActiveTouch tuvastab, millist juhtnuppu kasutada. Igal tsoonil on eraldi taimer.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Valmistage toitu kõikjal pliidiplaadi pinnal

Soovite pliidiplaati, mis tuvastab potid ja pannid automaatselt? Pole probleemi! Soovite valmistada toitu erineva suurusega pottide ja pannidega? Pole probleemi! 800 TotalFlex Hobi reageeriv klaaspind võimaldab valmistada toitu peaaegu kõikjal pliidiplaadi pinnal.

TotalFlex tähendab, et oma koha leiavad igas suuruses potid ja pannid

TotalFlex tuvastab automaatselt igasuguse kuju ja suurusega potid ja pannid ja moodustab nende alla toiduvalmistamisala, et saaksite neid pliidiplaadi klaaspinnale asetada ja sellel liigutada.

ActiveTouch-süsteemiga näete koheselt, millist juhtnuppu kasutada

Kui panete poti pliidiplaadile, süttib vastav liugur automaatselt. Nii teate koheselt, millist juhtnuppu toiduvalmistamisel kasutada. Valige lihtsalt sõrmega libistades soovitud temperatuur ja saate kiiresti nautida maitsvaid tulemusi.

Hob2Hood® on loodud teie mugavuseks

Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidiplaadi õhupuhastiga juhtmevabalt. Lihtsalt alustage kokkamist ja õhupuhasti reguleerib seadistusi automaatselt, valides vastavalt pliidiplaadi võimsusele parima väljatõmbetugevuse. Õhupuhasti töötab iseseisvalt, jättes teie meele ja käed söögitegemiseks vabaks.

Intensiivne kuumus PowerBoost-funktsiooniga

Aktiveerige PowerBoost-funktsioon koheseks kuumapuhanguks küpsetamise ajal. See sobib ideaalselt roogade kiiremaks valmistamiseks. Saate vett keeta kiiremini kui kunagi varem ja panna pannid pruunistamiseks valmis.

Igal tsoonil on eraldi taimer

Mitme roa valmistamine võib olla keeruline, kuid taimerite seadistamine ei tohiks seda olla. Määrake igale keedualale eraldi taimerid ja kui see lõpetab, lülitub tsoon automaatselt välja. See on nutikas viis iga söögikorra valmistamise hõlbustamiseks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone