Toote andmed

Sense Boil & Fry toiduvalmistusandurid teavad intuitiivselt, millal kuumust reguleerida, et vältida ülekeetmist. Andurid hoiavad teie panni ideaalsel temperatuuril, et saavutada ühtlased tulemused ja säästa energiat – olenemata sellest, mida valmistate.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Sense Boil & Fry – teie isiklik köögiabiline

Sense Boil & Fry küpsetusandurid toimivad ideaalse toiduvalmistamise abilisena. Pliit reguleerib end intuitiivselt, et teie pott ei keeks üle või pann ei läheks kõrbema – püsivalt laitmatute tulemuste saavutamiseks olenemata sellest, mida valmistate.

Püsiv elegants vähemate kriimustustega

Spetsiaalne uus klaas hoiab teie pliidi kauem uuena ja vähemate kriimustustega. Elegantset, sõrmejälgede ja plekkide kindlat musta SaphirMatt pealispinda on ka lihtsam puhastada.

Silla funktsioon – paindlikuma toiduvalmistamise kogemuse jaoks

Silla funktsioon ühendab kaks keeduvälja suuremaks toiduvalmistusalaks. Ideaalne teie ülisuurte pottide ja pannide või plancha grilli jaoks, et küpsetada ühtlaselt kogu pinnal.

Hob2Hood® – köögis lihtsa vaevaga värskuse saavutamiseks

Hob2Hood® funktsioon hoiab teie köögi kogu aeg värske, et saaksite keskenduda toiduvalmistamisele. See ühendab pliidi automaatselt õhupuhastiga ja reguleerib ventilaatori kiirust vastavalt sellele, mida valmistate. Intuitiivsema toiduvalmistamise kogemuse saamiseks.

PowerBoost funktsiooni abil saate kiiremini toitu valmistada

PowerBoost funktsioon tagab intensiivse kuumuse, kui peate oma potte ja panne kiiresti soojendama. See sobib suurepäraselt kartulite keetmiseks, liha praadimiseks või muudeks kiiret kuumutamist nõudvateks toiminguteks.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone