Toote andmed

Sense Boil & Fry toiduvalmistusandurid teavad intuitiivselt, millal kuumust reguleerida, et vältida ülekeetmist. Andurid hoiavad teie panni ideaalsel temperatuuril, et saavutada ühtlased tulemused ja säästa energiat – olenemata sellest, mida valmistate.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Sense Boil & Fry – teie isiklik köögiabiline

Sense Boil & Fry küpsetusandurid toimivad ideaalse toiduvalmistamise abilisena. Pliit reguleerib end intuitiivselt, et teie pott ei keeks üle või pann ei läheks kõrbema – püsivalt laitmatute tulemuste saavutamiseks olenemata sellest, mida valmistate.

CookSmarti puuteekraan. Automaatselt suurepärased tulemused

CookSmart puuteekraani abil saavutate ühe nupuvajutusega veatud toiduvalmistamistulemused. Valmistage käsitsi või kasutage abistavaid toiduvalmistamise alternatiive, et oma toiduvalmistamist paremaks muuta ja oma toiduvalikut laiendada.

Kasutage abistavaid toiduvalmistamise funktsioone ja lihtsaid juhiseid

Intuitiivsed abistavad toiduvalmistamise funktsioonid valivad täiuslike tulemuste saavutamiseks õiged sätted – olenevalt sellest, mida valmistate. Road annavad lihtsad samm-sammulised juhised, mis aitavad teil uusi retsepte valmistada ja oma toiduvalikut laiendada.

Silla funktsioon – paindlikuma toiduvalmistamise kogemuse jaoks

Silla funktsioon ühendab kaks keeduvälja suuremaks toiduvalmistusalaks. Ideaalne teie ülisuurte pottide ja pannide või plancha grilli jaoks, et küpsetada ühtlaselt kogu pinnal.

Eco Tips nõuannete abil saate säästvamalt toitu valmistada

Eco Tips nõuanded muudavad säästva toiduvalmistamise ja energia säästmise lihtsaks – tagades samal ajal suurepärased tulemused. Kasutage praktilisi toiduvalmistamise nõuandeid otse pliidiplaadil.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone