Toote andmed

Nautige toiduvalmistamist ilma oletusteta, kasutades meie 600 StepPower gaasipliiti. Leegi tasemeid saate reguleerides, seadistades need vahemikus 1 kuni 9. Ja kuna toiduvalmistamise jälgimiseks ei ole vaja kummarduda, siis on täiusliku roa valmistamine lihtne.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Usaldusväärne toiduvalmistamine StepPower gaasipliidiga

Reguleerige gaasipliidi leeki täpselt meie StepPower pliidi juhtnuppudega. Valige kuumuse tase vahemikus 1 kuni 9, mis muudab õige võimsuse seadistamise lihtsaks ilma, et peaksite toiduvalmistamise jälgimiseks kummarduma.

Kiirpõleti kiireks toiduvalmistamiseks

Gaasi kiirpõletid on kiire ja tõhus viis toiduvalmistamiseks. Erinevalt tavalistest gaasipliitidest kasutavad kiirpõletid 20% vähem energiat. Toidu kiiremaks valmistamiseks suunavad need leegi täpselt pottide ja pannide põhja kuumutamiseks.

Võimas põleti – täiuslikuma maitse saavutamiseks

Tugevdage oma toidu maitset võimsa põletiga. See tagab kõrge kuumuse, mis sobib ideaalselt krevettide praadimiseks praepannil või pastaroogade valmistamiseks isuäratavas karris.

Malmvõrega pannitoed näevad välja professionaalsed

Andke oma pliidiplaadile professionaalne viimistlus meie malmist võredega pannitugedega. Need tugevad toed pakuvad toiduvalmistamiseks stabiilset alust. Tänu vastupidavale materjalile kestavad need aastaid.

Electrolux - Gaasipliidiplaat - KGG64362W

Turvalisus kõigepealt

Meie gaasipliidi juurde kuulub automaatne turvaseadis, mis lülitab gaasi välja, kui leek kogemata kustub.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone