Toote andmed

Induktsioontehnoloogia kuumutab vaid keedunõud, jättes teised alad jahedaks ja turvaliseks. Pliit reageerib koheselt temperatuurimuutustele, muutes teie toiduvalmistamise tõhusamaks ja klaaspind muudab puhastamise lihtsaks.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Electrolux - Elektripliit - LKI64020AX

Õige pliit – lihtne, kiire ja turvaline

Induktsioontehnoloogia edastab kiiresti ja täpselt soojuse, samas kui ümbritsevad alad jäävad jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see koheselt temperatuurimuutustele. Ja sile pind muudab selle kergesti puhastatavaks.

Electrolux - Elektripliit - LKI64020AX

Krõbedam ja tervislikum toit AirFryga

Nautige krõbedaid friikartuleid või köögivilju väiksema õlikogusega, kasutades pliidi spetsiaalset AirFry seadistust ja ahjupanni. Võrgust ahjupann võimaldab kuumal õhul ahjus ringi liikuda, et küpsetada toit krõbedaks ja täiuslikuks.

Electrolux - Elektripliit - LKI64020AX

Toiduvalmistamine mitmel tasandil Valmistage korraga rohkem

Mitmetasandilisel toiduvalmistamisel tagab täiendav ringküttekega, et teie toidud on täiuslikult küpsed isegi siis, kui need paigutatakse samaaegselt kahele küpsetusplaadile.

Täpsed seaded meie LED-taimeri ekraaniga

Meie LED-taimeri ekraani aitab teil kõigil oma roogadel silma peal hoida. Valige täpsed küpsetusajad ja jälgige, kuidas teie toidud valmivad. Ahju üle suurema kontrolli saavutamine aitab teil toiduvalmistamisele hoopis loovamalt läheneda. 

Otsene puutetundlik juhtimine iga tsooni jaoks

Reguleerige lihtsalt oma pliidi temperatuuri sätteid meie puutetundlike juhtnuppude abil. Igal keeduväljal on individuaalne võimsuse juhtnupp, see on selgelt nähtav ja kuumuse seadistusi on lihtne muuta. Ja kuna tegemist on ühtlase sileda pinnaga, on seda lihtne puhastada.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone