Toote andmed

Hõlpsasti puhastatav ahjupann Electrolux.

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Küpsetusplaat Easy2Clean - kuna puhastamine peaks olema vaevatu

Küpsetusplaadil Easy2Clean on nakkekindel keraamiline pinnakate, mis võimaldab teil toitu valmistada ilma küpsetuspaberita. Samuti ei lase see rasval ja toidujäätmetel kinni jääda, nii et vajate selle puhtana hoidmiseks vaid vett, niisket lappi ja nõudepesuvahendit.

Toiduvalmistamise vabadus omal viisil - küpsetusplaadiga Easy2Clean

Küpsetusplaadil Easy2Clean on innovatiivne keraamiline pinnakate, mis annab teile vabaduse valmistada magustoite või lõhet ilma küpsetuspaberita või täiendava õli lisamiseta. Selle eriline pind võimaldab toidu libistada lihtsalt küpsetusplaadilt taldrikule.

Easy2Clean küpsetusplaadiga on puhastamine nüüd lihtsam, kui kunagi varem

ILAG®i XERADUR 2 pinnakate võimaldab Easy2Clean küpsetusplaati puhastada ilma leotamise, küürimise ja tugevate kemikaalideta. Easy2Clean küpsetusplaadi säravpuhtaks saamiseks on vaja ainult märga lappi, sooja vett ja veidi nõudepesuvahendit.

Electrolux - Ahjupann - E9OOAF11

Küpsetusplaat Easy2Clean. Ohutud ja mittetoksilised kööginõud

Küpsetusplaat Easy2Clean on mittetoksiline ja keskkonnasõbralik ahjuplaat. Selle keraamiline pinnakate on vaba PTFE ja PFOA sünteetilistest ühenditest, mis võivad olla kõrgetel temperatuuridel ohtlikud. Küpsetusplaadiga Easy2Clean saab toitu valmistada ohutult ja kindlalt.

Miks valida Infinite Chef kollektsioon?

Professionaalsete kokkadega koostöös loodud esmaklassilised kööginõud pakuvad iga meetodi jaoks midagi erilist. Kauakestvat jõudlust ja kaunilt peegeldava terasviimistlusega uus Infinite Chef kööginõud avaldavad muljet igas köögis. Loodud silmapaistvaid materjale, mitmekihilist ehitust ja energiatõhusust silmas pidades.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone