Toote andmed

Dust Magnet Silenti otsaku ehitus võimaldab tõhusalt sisse imeda ka peent tolmu, nii et saate tolmu 100-protsendiliselt kätte kõigist pragudest*
* Tuginedes ettevõttesisestele katsetele kooskõlas standardiga IEC 60312-1

*Toote juures olevad pildid ja videod on illustratiivsed. Tegelik toode võib olla erinev.

Eelised

Puhastamine on nüüd lihtsam. Täielikult jalaga juhitav

Nüüd on puhastamine lihtsam tänu jalaga juhtimise funktsioonile. Saate käte abita reguleerida juhtme kerimist, vajutada seadme tööle ja kinni ning muuta võimsusseadistust.

Hügieeniliselt puhtam kodu

HEPA filtreerimissüsteem suudab filtreerida kuni 99,99%* peentolmu, tolmulestade ja allergeenide suurustest osakestest, mille suurus on kuni 0,3 mikronit, et tagada puhtam väljuv õhk.

*Põhineb 0,3–10 mikroni suuruste mikrotolmuosakeste filtreerimise ettevõttesisestel katsetel vastavalt standardile EN 60312-1, kasutades standardseid liiva-/tolmuosakesi.

Töökindel, säästlik ja valmistatud kuni 50% ulatuses ringlusse võetud plastist

50% kasutatud plastist on ringlusse võetud ja trükimaterjalid on valmistatud ümbertöödeldud paberist. Puhas, säästlik ja kompromissitu töö.

Kergelt veerevad rattad tagavad sujuva ja lihtsa töö

Kergelt veerevad rattad muudavad eri põrandakattematerjalidel liikumise lihtsaks. 12-meetrine tegevusulatus tagab sujuvalt ühest ruumist teise liikumise.

Tarvikud

Tugi

Kas teadsite, et väiksemate hädade korral on võimalik lahendus leida ka ilma tehnikuta? Alustamiseks otsige siit teemakohaseid artikleid.

Kas sul juba on see seade?

Registreeri oma seadmed MyElectroluxi programmis ja leiad vajaliku teabe ühest kohast.

  • Sujuvam klienditeenindus ja -tugi
  • Lihtne juurdepääs kasutusjuhenditele
  • Eripakkumised ja allahindlused
Liitu MyElectroluxiga Tugi
woman on couch with mobile phone