Kuidas pesta treeninguriideid

Viimati värskendatud 20.05.2020 21:18

Soovitame teil kasutada spordiriiete programmi, kuna see on spordirõivaste jaoks hästi häälestatud, nii et see peseb neid tõhusamalt. Valige hoolikalt pesuaine, mis on spetsiaalselt välja töötatud tugevate plekkide töötlemiseks ja lõhnade eemaldamiseks.


1. Higiplekkide eemaldamine

Puuvillased särgid imavad palju niiskust, nii et need vajavad erilist hoolitsust. Pöörake särgid pahupidi ja valage kaenlaalustele vedelat pesuainet. Laske sellel mõjuda umbes 30 minutit, seejärel peske märgistusel lubatud kõrgeimal temperatuuril.


2. Spordiriiete programm

Kasutage spordiriiete programmi nii pesumasinas kui ka trummelkuivatis *. Kui teie masinal pole spordiriiete programmi, on sünteetiliste esemete tsükkel väga sarnane. Lisage kindlasti veel üks loputus, kui rõivad on tugevalt määrdunud. Kuivatamisel eraldage puuvill sünteetilisest materjalist, kuna see imab niiskust erinevalt.

* Ainult valitud toodetel


3. Kuidas hoida oma spordikotti värskena

Hoidke treeningute vahel oma spordikott värskena. Ärge jätke treeninguriideid kunagi kotti, võtke need võimalikult kiiresti välja, isegi kui kavatsete neid pesta hiljem.


Puhastage ja hooldage oma riideid

Meie UltraCare-süsteem hooldab teie spordirõivaid pesu ajal. Erinevalt teistest masinatest, mis lahustavad pesu- ja loputusaine trumlis, segab meie eksklusiivne süsteem need veega enne, kui vesi isegi riietega kokku puutub, et saada pehmem ja hoolitsevam puhastus.