Kuidas pesta teksasid

Viimati värskendatud 21.05.2020 18:28

Suurepärane teksapaar on rohkem kui garderoobi oluline osa, see on investeering. Kui hoolitsete selle eest õigesti, muutuvad teie teksad vanusega paremaks.


1. Kuidas pesta teksasid säilitades õige värv

Eraldage oma teksad kindlasti valgetest või erksavärvilistest riietest, mis võivad värvi anda. Kui võimalik, kasutage pesumasinatel meie teksaprogrammi, mis sobib ideaalselt igat tüüpi teksade jaoks.


2. Uute teksade pesemine - kontrollige hooldusetiketti

Mõned tootjad soovitavad teil esimest pesemist käsitsi teha: keerake teksad pahupidi, valage väike kogus vedelat pesuvahendit vette ja laske pesul vähemalt 45 minutit liguneda, aeg-ajalt loksutades. Seejärel loputage pesu hoolikalt külma veega ja riputage kuivama.


3. Teksade pesuvahend

Turgutage oma teksarõivaid kindlasti õige pesuvahendiga. Leiate palju pesuaineid, mis on spetsiaalselt loodud värviliste rõivaste jaoks. Vedelad pesuained või pesukapslid mõjuvad teksadele kõige paremini, kuna need on värviga palju õrnemad.


Puhastage ja hooldage oma teksarõivaid

Meie UltraCare-süsteem hooldab teie teksasid pesemise ajal. Erinevalt teistest masinatest, mis segavad pesu- ja loputusvahendi trumlis, segab meie eksklusiivne süsteem need veega enne, kui vesi riietega kokku puutub, et saada pehmem ja hoolitsevam puhastus.